dziki_lad
Thief

Będzie ekranizacja kinowa "Thiefa"!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzięki serwisowi The Tracking Board wiemy, że dwa studia – Vertigo i Prime Universe mają w planach wydanie ekranizacji kinowej Thiefa, oparty na scenariuszu z gry.

Oprócz nazwisk producentów, a są nimi Adrian Askarieh i Roy Lee, nie wiemy nic więcej.

Prime Universe ma na swoim koncie tytuły takie jak Hitman – również na podstawie gry. Zdaniem wielu, produkcja będąca zupełnym niewypałem. Czy opowieść o mistrzu złodziei, Garecie podzieli los poprzednika?

Jeśli nie wiecie, czym jest Thief, zapraszam do przeczytania recenzji Hassana! Tam dowiecie się wszystkiego, co potrzeba!

thief, film, recenzja
Thief

Recenzja "Thief 4" na GameExe!

Dodał: , · Komentarzy: 0
thief

Dziękujcie Hassanowi' za to, że w kwestii gier od jakiegoś czasu trzyma rękę na pulsie. Niedawno mogliście zapoznać się z jego opinią na temat The Elder Scrolls: Online, a teraz przygotował dla was recenzję kolejnej gorącej produkcji – Thief 4! Miłej lektury!

Moje pierwsze spotkanie z Garrettem to zarazem jedna z pierwszych przygód z grami komputerowymi na PC jakie miałem. W sumie nie przydarzyła się nawet mnie. Moi rodzice dostali zestaw gier od swojego znajomego i w celu przefiltrowania, które nadają się dla mnie, wtedy ich smarkatej pociechy, postanowili trochę pograć. W zasadzie nie widziałem, jak grali – kiedy próbowałem zobaczyć, co robią, wygnali mnie z pokoju, a rano, kiedy usiadłem do komputera, powitała mnie niewyspana, po całonocnym chyba graniu mama ze słowami: "Nie graj w Złodzieja. Będziesz się bał". To był drugi i ostatni raz, kiedy widziałem rodziców przy grach komputerowych...

Czytaj dalej...

Thief

Okazja na Złodzieja

Dodał: , · Komentarzy: 3

Premiera gry Thi4f zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji platforma Muve.pl serwuje nam różne prezenty. Co zrobić, aby je otrzymać? To proste – należy złożyć przedpremierowe zamówienie Złodzieja i oczekiwać produkcji wraz z misją DLC "Włamanie do banku". To wszystko? - zapytacie. Otóż nie! Całość dotrze do waszych domów całkowicie za darmo, ponieważ wcześniejsze zamówienie gry gwarantuje wysyłkę gratis.

thi4f, thief, złodziej, dlc, włamanie do banku
Thief

Thi4f w drodze do tłoczni!

Dodał: , · Komentarzy: 1

Na stronie gry Thief pojawiła się notka, w której deweloperzy ze studia Eidos Montreal poinformowali, że ich produkcja zyskała złoty status. Znaczy to tyle, że znajduje się ona już w ostatecznej fazie, a konkretniej w drodze do tłoczni. Dowiadujemy się również, że tytuł powinien zgodnie z planem pojawić się na półkach europejskich sklepów jeszcze 28 lutego.

thief, thi4f
Thief

Thief – Zwiastun z elementami gameplayu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dishonored zadowolił dużą część graczy, niemogących doczekać się kolejnej odsłony Thiefa, o czym świadczy zdobycie przez niego wielu nagród oraz pochlebnych opinii. Nadal jednak społeczność jest żądna przygód Garreta – z myślą o nich przygotowany jest restart serii, za który odpowiadają developerzy ze studia Eidos Montreal.

thief
Thief

Informacja prasowa

25.09.2013, Warszawa – Square Enix® oraz Eidos-Montréal™, utytułowani twórcy wielokrotnie nagradzanej gry "Deus Ex: Bunt Ludzkości" ogłosili dziś "Włamanie do banku", ekskluzywny dodatek do zamówień przedpremierowych gry "Thief™". Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że dodatkowa misja będzie też dostępna w polskiej przedsprzedaży.

thief, włamanie do banku
Thief

Thief nadejdzie w lutym

Dodał: , · Komentarzy: 0

Panie i Panowie, Thief nadchodzi! Najpierw Eidos Montreal ujawnił, w jakim stroju się ukaże (udostępniono okładki), później, tego samego dnia, przyszedł czas na nowy, ponad dwuminutowy zwiastun oraz... podanie daty premiery gry. To kiedy rozpoczniemy zabawę z najlepszym wirtualnym złodziejem, Garrettem, któremu głos podłoży Romano Orzari? 28 lutego 2014 roku. Na wszystkich docelowych platformach – PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One.

thief, okładka
Thief

Na ten dzień czekało wielu fanów Thiefa. Nowa odsłona przygód złodzieja Garretta doczekała się swojego pierwszego gameplaya! Zaprezentowany moment przedstawia dostanie się do siedziby Barona w celu okradnięcia go z cennego klejnotu. Jak niektórzy z was pamiętają, bohater chce dorobić się bogactwa, podczas gdy w mieście trwa rewolucja. O demie opowiada Stephane Roy, jeden z producentów Eidos Montreal, studia, które zajmuje się tworzeniem gry. Gameplay pochodzi z wersji na PS4.

thief
Thief

Nikogo chyba nie dziwi, że w najbliższym czasie dostajemy wysyp nowych zwiastunów – w końcu są targi E3. Do jednych z wczesnych materiałów należy dzisiaj opublikowany trailer Thiefa. Na produkcję Eidos Montreal czeka z pewnością wielu graczy, a zwiastun ma dosyć proste przesłanie – Garrett powraca! To kto się już nie może doczekać, aby zobaczyć w jakim stylu powróci sławny złodziej?

Wczytywanie...