riese

Ależ długo trzeba było czekać na wieść o "The Wolf Among Us"! W tę grę zaczęliśmy przecież grać w październiku 2013 roku. Na szczęście mroczny kryminał w baśniowych klimatach (oparty na komiksowej serii "Baśnie") doczeka się drugiego sezonu, w którym powrócą główni bohaterowie – Bigby i Śnieżka. Premiera w 2018 roku.

The Wolf Among Us

To jednak nie koniec informacji. Telltale Games zapowiedziało również dwie kontynuacje innych popularnych serii.

The Wolf Among Us: A Telltale Games Series

The Wolf Among Us na Game Exe!

Dodał: krzyslewy, środa, 22 kwietnia 2015 · Komentarzy: 0

Produkcje Telltale Games (przynajmniej te nowsze; pamięta ktoś może przygodówkę „Sam & Max: Sezon 1” z jej zakręconymi łamigłówkami?) to tak naprawdę interaktywne historie. Czy mi to przeszkadza? Najzwyczajniej w świecie nie. Łatwiejsza (dziecinnie prosta?) rozgrywka sprawia, że poszczególne epizody przechodzi się bardzo szybko i raczej trudno o utknięcie w jednym miejscu. Poważnym uszczerbkiem jednak jest niewielki wpływ gracza na fabułę, ale dotychczas to również potrafiłem przeboleć.

the wolf among us

Niestety ostatnio Telltale zawodzi – w ocenie drugiego sezonu „The Walking Dead” w stu procentach popieram Ati, zaś „Game of Thrones: A Telltale Games Series” też na razie nie odznacza się geniuszem. Czy podobnie ma się sprawa z „The Wolf Among Us”?

Czytaj dalej...

Prośby zostały wysłuchane! Telltale Games podało datę premiery czwartego epizodu The Wolf Among Us. Nowy odcinek kryminalnej sprawy prowadzonej przez Złego Wilka pojawi się już za cztery dni, czyli niewiele ponad miesiąc po debiucie trzeciego. To świetna wiadomość zważywszy na to, że na poprzednie czekaliśmy zdecydowanie dłużej – nawet do trzech miesięcy.

the wolf among us

Całość opiera się na istnieniu baśniowych stworzeń w naszym świecie. Uciekły one z magicznej krainy, która została zajęta przez siły Adwersarza. Teraz ukrywają swoją prawdziwą tożsamość i żyją pośród zwykłych śmiertelników. Gracz wciela się w postać zmiennokształtnego wilka, którego zadaniem jest trzymanie w tajemnicy przed ludźmi istnienie baśniowych stworzeń. Będzie musiał odkryć sprawcę tajemniczych morderstw, które nawiedzą społeczeństwo Fabletown.

The Wolf Among Us: A Telltale Games Series

The Wolf Among Us – Spolszczenie gotowe!

Dodał: krzyslewy, poniedziałek, 17 lutego 2014 · Komentarzy: 1

Trochę to trwało, ale już możecie pobrać spolszczenie do pierwszego epizodu The Wolf Among Us, przygodówki Telltale Games, odpowiadającego między innymi za wielokrotnie nagradzane "The Walking Dead".

the wolf among us

Podobnie jak wcześniej, studio zabrało się za stworzenie gry na podstawie komiksu. Tym razem padło na "Fables" autorstwa Billa Willinghama. Całość opiera się na istnieniu baśniowych stworzeń w naszym świecie. Uciekły one z magicznej krainy, która została zajęta przez siły Adwersarza. Teraz ukrywają swoją prawdziwą tożsamość i żyją pośród zwykłych śmiertelników. Gracz wciela się w postać zmiennokształtnego wilka, którego zadaniem jest trzymanie w tajemnicy przed ludźmi istnienie baśniowych stworzeń.

The Wolf Among Us to nowa nadchodząca przygodówka od mistrzów gatunku – Telltale Games. Twórcy obiecują, że w porównaniu do "The Walking Dead", gra będzie oferowała lepsze przedstawienie scen akcji oraz położony zostanie większy nacisk na wybory. Czy w takim razie szykuje się nam pogromca "Żywych trupów"? Niewykluczone, bo pierwsze screeny, opublikowane przez Game Informer, wyglądają rewelacyjnie. Obowiązkowo – w komiksowej grafice.

the wolf among us

Przez ekscytację, jaką sprawiła przygodówka "The Walking Dead", gracze mogli zapomnieć o innej grze Telltale Games, która zapowiada się nie mniej ciekawie od drugiego sezonu "Żywych trupów". Zapowiadana produkcja także należy do gatunku przygodówek, a jej świat oparty jest na komiksowym cyklu pt. "Baśnie" ("Fables").

the wolf among us
  • 1 strona
Wczytywanie...