bitwa_blizniakow

The Wolf Among Us – Data premiery i zwiastun czwartego epizodu

1 minuta czytania

Prośby zostały wysłuchane! Telltale Games podało datę premiery czwartego epizodu The Wolf Among Us. Nowy odcinek kryminalnej sprawy prowadzonej przez Złego Wilka pojawi się już za cztery dni, czyli niewiele ponad miesiąc po debiucie trzeciego. To świetna wiadomość zważywszy na to, że na poprzednie czekaliśmy zdecydowanie dłużej – nawet do trzech miesięcy.

the wolf among us

Całość opiera się na istnieniu baśniowych stworzeń w naszym świecie. Uciekły one z magicznej krainy, która została zajęta przez siły Adwersarza. Teraz ukrywają swoją prawdziwą tożsamość i żyją pośród zwykłych śmiertelników. Gracz wciela się w postać zmiennokształtnego wilka, którego zadaniem jest trzymanie w tajemnicy przed ludźmi istnienie baśniowych stworzeń. Będzie musiał odkryć sprawcę tajemniczych morderstw, które nawiedzą społeczeństwo Fabletown.

Warto zaznaczyć, że grupa GrajPoPolsku jest już na ukończeniu spolszczenia do trzeciego epizodu The Wolf Among Us. Wracając jednak do czwartego – ten ukaże się 27 maja na komputerach osobistych, następnego dnia na Xbox 360, a 29 trafi na Apple Store. Nie znamy europejskiej premiery wersji na PlayStation 3, ale prawdopodobnie ukaże się ona kilka dni później. Na zachętę: zwiastun odcinka.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...