dziki_lad

The Wolf Among Us – Spolszczenie gotowe!

1 minuta czytania

Trochę to trwało, ale już możecie pobrać spolszczenie do pierwszego epizodu The Wolf Among Us, przygodówki Telltale Games, odpowiadającego między innymi za wielokrotnie nagradzane "The Walking Dead".

the wolf among us

Podobnie jak wcześniej, studio zabrało się za stworzenie gry na podstawie komiksu. Tym razem padło na "Fables" autorstwa Billa Willinghama. Całość opiera się na istnieniu baśniowych stworzeń w naszym świecie. Uciekły one z magicznej krainy, która została zajęta przez siły Adwersarza. Teraz ukrywają swoją prawdziwą tożsamość i żyją pośród zwykłych śmiertelników. Gracz wciela się w postać zmiennokształtnego wilka, którego zadaniem jest trzymanie w tajemnicy przed ludźmi istnienie baśniowych stworzeń.

Razem tworzą społeczeństwo Fabletown. Mieszkają w Nowym Jorku, a każdy z nich przynajmniej trochę odbiega od oryginalnych postaci. Przykładowo Wielki Zły Wilk, główny bohater gry, pełni funkcję szeryfa (kto by pomyślał?), a księżniczka jest prostytutką. Pierwszy epizod został ciepło przyjęty przez krytyków, o czym świadczy średnia 85/100 w serwisie metacritic. Ciężko więc przejść obok tej produkcji obojętnie, tym bardziej, że ekipa GrajPoPolsku przygotowała znakomite spolszczenie epizodu pierwszego, a już trwa tłumaczenie drugiego.

Pobierz spolszczenie The Wolf Among Us: Episode I

Komentarze

1
·
Świetna wiadomość. Dobrze wiedzieć, że ekipa tłumaczy ponownie nie wzdryga się przed "robieniem roboty" i wychodzi im ono cholernie dobrze. Jednak spokojnie poczekam na zbiorczą paczkę epizodów "Baśni", podobnie jak było z "The Walking Dead", gdyż nie lubię się rozdrabniać. Niemniej, ciepło na sercu się robi, gdy wiem, że będę mógł się spokojnie zrelaksować przy grze, dzięki polskim napisom

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...