The Technomancer

Jak na marsjańskie standardy, Ophir to starożytne miasto. Jego powstanie datuje się na okres przybycia pierwszych osadników na Czerwoną Planetę.

Centralna część Ophir została zbudowana w Rozpadlinie Ophir z pozostałości po schronach ziemskich osadników. Pierwotnie ten duży kompleks był wykorzystywany jako centrala dla hydroinżynierów ze Zjednoczonych Narodów Marsa (ZNM).

technomancer

Czytaj dalej...

The Technomancer

Nie każdy na Marsie chce wyrządzić ci krzywdę. Wraz z rozwojem przygody zgromadzisz bandę towarzyszy w łachmanach, którzy będą walczyli u twojego boku.

technomancer

Musisz uzbroić swoją ekipę stworzonym lub znalezionym wyposażeniem, żeby zwalczyć wiele zagrożeń, które na ciebie czekają. Rozwijaj przyjaźnie z towarzyszami, ale pamiętaj, że nie wszyscy będą patrzeć przychylnym okiem na twoje czyny i wybory, których dokonasz.

Czytaj dalej...

The Technomancer

Focus Home Interactive udostępniło nowy gameplay do gry "The Technomancer". Tym razem film skupia się na aspektach przetrwania w ciężkich warunkach czerwonej planety. Chociaż plany terraformowania Marsa porzucono wieki temu, pozostałości ludzkiej kolonizacji pozostały i rozprzestrzeniły się po powierzchni. Czy to w postaci hybrydalnych pozostałości czy też ludzi podzielonych na frakcje, desperacko walczących o przeżycie w niesprzyjających warunkach.

technomancer
The Technomancer

Poznajcie towarzyszy z The Technomancer

Dodał: , · Komentarzy: 0

"The Technomancer" to gra, o której słyszymy regularnie od kilku miesięcy i jeżeli wszystko pójdzie dobrze w nasz ręce wpadnie nowy hit. W tym dziejącym się na powierzchni Marsa cRPG-u akcji wcielamy się Zachariaha początkującego technomantę pracującego dla jednej z korporacji walczącej o dostęp do kurczących się zasobów wody na czerwonej planecie. "The Technomancer" to rasowy cyberpunk więc nasza potęga opiera się na wszczepach pozwalających nam kontrolować elektryczność. Czym jednak byłoby cRPG-ie bez dzielnych towarzyszy wspierających głównego bohatera? Film o nich znajdziecie w rozwinięciu newsa.

the technomancer
The Technomancer

Kilka miesięcy temu pojawiła się zapowiedź "Technomancera" – RPGa akcji rozgrywającego się na Marsie. Produkcja Focus Home Interactive była okryta całunem tajemnicy, a jedyne co o niej wiedzieliśmy to ogólnikowe zdania na temat rozwoju bohatera, systemu rzemiosła i dynamicznych dialogów. Ale czas tajemnic się skończył. Dzisiaj w internecie pojawił się trailer odkrywający przed nami tajemnice futurystycznego Marsa. Film znajduje się w rozwinięciu newsa.

technomancer
The Technomancer

Posłuchaj muzyki z Technomancera

Dodała: , · Komentarzy: 0

Spiders, twórcy nadchodzącego cRPG "The Technomaner" obsadzonego w świecie z gry "Mars: War Logs", opublikował za pomocą swojej strony na Facebooku kawałek ścieżki dźwiękowej. Skomponował go Olivier Derivière, twórca muzyki do m.in. "Of Orcs and Men", "Remember Me" czy "Assassin's Creed IV: Black Flag – Freedom Cry". Wszystkie kawałki znajdziecie na jego profilu Soundcloud.

technomancer

Również kawałki do samej gry "The Technomancer" znajdziecie na jego profilu. To kilka łagodnych, żeby nie powiedzieć romantycznych utworów, kojarzących się bardziej z sielskimi klimatami niż suchym, brutalnym Marsem. Jednak trzeba im przyznać, że są bardzo zachęcające. Posłuchajcie z resztą sami w rozszerzeniu!

The Technomancer

[Gamescom 2015] Technomancer – nowy zwiastun

Dodała: , · Komentarzy: 1

Targi służą chwaleniu się swoimi nowymi produkcjami oraz sypaniu informacjami na ich temat. Tym razem Focus Home Interactive pokazało zwiastun przygotowywanego "Technomancera".

the technomancer

Akcja gry toczyć się będzie niedługo po skolonizowaniu Marsa. W grze wcielimy się w postać Zachariaha, który za wszelką cenę próbuje skontaktować się z Ziemią. Jednocześnie jest ścigany przez tajną marsjańską policję przez to, że jest kimś znanym jako technomancer. Razem z nim będziemy odkrywać wszystkie sekrety Marsa, co wymagać będzie m.in. rozmów z naszymi kompanami. System walki ma oferować trzy style, w miarę postępów w grze będziemy mogli rozwijać umiejętności walki wręcz oraz wykorzystywania elektryczności. Póki co brzmi niestety jak kolejna średniawa gra, której główna zaletą jest świat w jakim jest obsadzona. Pozostaje mieć nadzieję, że twórcy pchną więcej sił także w gameplay.

The Technomancer

Nowe screeny z Technomancera

Dodała: , · Komentarzy: 2

Zapowiedziany niedawno "The Technomancer" od studia Focus Home Interactive doczekał się pierwszych screenów. Wszystkie możecie obejrzeć w naszej galerii. Zachęcają was choć trochę?

technomancer

Produkcja zaoferuje nam cztery różnorodne ścieżki rozwoju bohatera, możliwość craftingu oraz rozbudowany i dynamiczny system dialogów. Nie wiemy jedynie, z czym tak naprawdę to wszystko się je – fabuła "The Technomancer" owiana jest bowiem tajemnicą. Tym, czego możemy być pewni, jest fakt, że akcja produkcji rozegra się na Marsie. Na zdradzanie szczegółów przyjdzie jednak jeszcze czas, ponieważ gra ukaże się dopiero w 2016 roku.

Wczytywanie...