Przyjaciele w dziwnych miejscach: poznaj towarzyszy Technomancera

technomancer

W grze będziesz potrzebował silnej drużyny, żeby przetrwać we wrogim środowisku Czerwonej Planety.

Nie każdy na Marsie chce wyrządzić ci krzywdę. Wraz z rozwojem przygody zgromadzisz bandę towarzyszy w łachmanach, którzy będą walczyli u twojego boku.

Musisz uzbroić swoją ekipę stworzonym lub znalezionym wyposażeniem, żeby zwalczyć wiele zagrożeń, które na ciebie czekają. Rozwijaj przyjaźnie z towarzyszami, ale pamiętaj, że nie wszyscy będą patrzeć przychylnym okiem na twoje czyny i wybory, których dokonasz.

Możesz wybrać do dwóch towarzyszy, którzy przyłączą się do ciebie podczas eksploracji lub walki. Wybieraj uważnie, ponieważ każdy z nich cechuje się unikatowym stylem walki, dopełniającym twój własny.

Towarzysze używają też specjalnych talentów, na przykład wytwarzają przedmioty, wykorzystują wiedzę naukową lub specjalizują się w otwieraniu zamków. Wybór jednego kompana zamiast innego znacząco kształtuje grę – nie tylko sposób rozgrywki, ale i fabułę.

technomancer

Buduj relacje, zdobywaj zaufanie

Twoi towarzysze mają swoje własne motywy i zainteresowania. Na pewno poproszą cię o pomoc albo o wyświadczenie przysługi. Jeśli przystaniesz na ich prośby, to pojawią się nowe specjalne zadania, dzięki którym odkryjesz przeszłość kompanów. Te osobiste misje dodają wiele godzin gry, poprawiają relacje z członkami drużyny i wzbogacają główną linię fabularną.

Twoi towarzysze także zdobywają nowe poziomy. Każda z postaci ma własny ekwipunek, z którego możesz modyfikować ich sprzęt w każdej chwili. Jeśli zdecydowałeś rozwijać się jako rzemieślnik, możesz dodatkowo ulepszać ich wyposażenie dzięki swoim umiejętnościom. Przez to będziesz miał pewność, że drużyna znajduje się w najlepszej kondycji, by zabijać i przetrwać.

Wybory, których dokonujesz na Marsie, nie tylko zmienią losy planety, ale wpłyną też na twoich towarzyszy. Jeśli twoje decyzje będą ciągle stały w sprzeczności z grupą, członkowie drużyny mogą cię opuścić. Z drugiej strony, możesz im zaimponować, a przyjaźnie i romanse rozkwitną.

technomancer

Mając takich przyjaciół...

technomancer

Mars to nie miejsce, gdzie ceni się honor. Niewielu honorowych bohaterów czai się wśród suchego, czerwonego piasku. Twoi towarzysze nie są nieskazitelni; każdy z nich miał powody, by przyłączyć się do ciebie.

Scott jest jednym z najstarszych przyjaciół Zachariasza. Jest ekscentrycznym naukowcem i lekarzem, który cierpi z powodu wyniszczającego uzależnienia od alkoholu.

Amelia jest kierowcą ekspedycji z dużym doświadczeniem. Przygodę ma we krwi, więc uwielbia poznawać historie zaginionych miast i pozostałości po czasach sprzed Kataklizmu.

Phobos jest wielkim i silnym mutantem, którego jedynym pragnieniem jest zjednoczenie jego pobratymców. W odróżnieniu od większości mutantów jest wykształcony i nie traci pogodnego ducha nawet w najgorszej sytuacji. Jego lojalność jest niezrównana, dlatego złe traktowanie mutantów w jego obecności to zły pomysł.

To tylko kilka osób z dużego grona towarzyszy, których możesz zrekrutować w trakcie podróży przez Czerwoną Planetę. Niektórzy zostaną przydzieleni do ciebie bez swojej zgody, a inni przyłączą się ze względu na chęć zysku. Niezależnie od okoliczności, ich przyszłość i los Marsa jest w twoich rękach.

Ukształtuj los Marsa w tej epickiej grze RPG z gatunku science-fiction, która ukaże się 28 czerwca na PS4, Xbox One i PC.

Źródło: facebook.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...