Kieł i pazur: zabójcze stworzenia w świecie Technomancera

1 minuta czytania

technomancer technomancer

Rabusie, bandyci oraz wrogie frakcje to nie jedyne niebezpieczne istoty na Marsie.

Powierzchnia Czerwonej Planety była kiedyś sucha i jałowa, jednak mnóstwo krzyżówek różnych gatunków wyewoluowało po wielu latach ludzkiej kolonizacji.

Przeprowadzono badania naukowe, mające na celu stworzenie na Marsie ekosystemu, który pozwoliłby kolonistom osiągnąć samowystarczalność. Na bazie materiału genetycznego pobranego od ziemskich zwierząt zaprojektowano i stworzono nowe fantastyczne kreatury.

Mimo początkowych sukcesów, sztuczny ekosystem gwałtownie wyrwał się spod kontroli w wyniku Kataklizmu, który zerwał łączność Marsa z Ziemią oraz zgładził prawie wszystkich mieszkańców planety. Nie tylko ludzie ucierpieli z powodu Kataklizmu, ale także kreatury. Na początku były one hodowane jako udomowione zwierzęta, ale pod wpływem ogromnego promieniowania zmutowały w zastraszającym tempie. Wiele z nich zmieniło się w olbrzymie bestie uzbrojone w mechanizmy obronne, na przykład silną truciznę, naturalny kamuflaż i potworną siłę.

technomancer

Na przestrzeni dziesięcioleci od Kataklizmu stworzenia te zdziczały, stały się agresywne i o wiele bardziej niebezpieczne. Dziś wściekle bronią swojego terytorium przed ludźmi.

Będziesz potrzebował całkowitego opanowania różnych stylów walki, połączonych z twoimi niszczycielskimi elektrycznymi mocami, żeby przeciwstawić się tym niebezpiecznym stworzeniom wyhodowanym przez ludzi i zmienionym przez niebezpieczne środowisko.

technomancer

Ukształtuj los Marsa w tej epickiej grze RPG z gatunku science-fiction, która ukaże się 28 czerwca na PS4, Xbox One i PC.

Źródło: facebook.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...