Premiera The Age of Decadence

1 minuta czytania

Dziś odbyła się premiera gry "The Age of Decadence" – długo wyczekiwanego turowego RPG. Tytuł, oprócz uniwersum będącego połączeniem "Fallouta", "Gry o Tron" i świata starożytnego Rzymu, wyróżnia czas produkcji. Studiu Iron Tower proces tworzenia zabrał bagatela 11 lat. Programiści, będący przecież amatorami, często musieli pracować nad projektem po godzinach, więc kolejne etapy "Age of Decadence" powstawały często w bólu i pocie.

age, of, premiera, the, iron, decadence, 11, lat, tower

Ale czekanie było tego warte. Fabuła zabiera nas do świata, po którym przetoczył się straszliwy kataklizm. Oprócz typowych dla takiego zjawiska zniszczeń, sprawił, że ludzie zapomnieli jak używać magii i w końcu uznali ją za coś mitycznego. Nasz bohater wspomoże jedno z siedmiu stronnictw w walce o władzę i dominacje. Do wyboru mamy Gwardię Imperialną, trzy szlachetne rodziny (Daratan, Aurelian i Crassus), skrytobójców, gildię kupiecką oraz złodziei. Frakcje, oprócz celów i motywów, różnią się poglądami dotyczącymi tego, co doprowadziło do kataklizmu.

W porównaniu do innych tego typu gier, w produkcji Iron Tower niejednokrotnie trzeba się będzie zastanowić nad rozpoczęciem każdej walki, ponieważ później może okazać się, że przeciwnik był członkiem stronnictwa, z którym gracz chce się ułożyć. Co sądzicie o tym tytule?

Komentarze

0
·
Ciągle nie mogę się przestać śmiać z opisy tej gry "isometric, turn-based, single-player role-playing game set in a low magic, post-apocalyptic fantasy world, inspired by the fall of the Roman Empire". Brzmi fajnie i w ogóle, widać, że ktoś miał pomysł, ale też troch jak "szybko! upchnijmy jak najwięcej przymiotników, może na któryś ktoś się złapie!". Na który się łapiecie?
0
·
A myślałem, że ja wolno pracuję. Też odnoszę wrażenie starano się upchnąć jak najwięcej aż ciekaw jestem jak to wygląda
0
·

Cytat

post-apocalyptic fantasy world, inspired by the fall of the Roman Empire".


Na mnie najlapiej działa ta część.
0
·
Czemu wiekszosc crpg jest bez jezyka PL
0
·
Bo polscy wydawcy się na nas wypięli i nie chcą spolszczać wydawanych gier.
1
·
E tam za mało elementów: czekam na grę osadzoną w uniwersum Dark Fantasy z elementami science-fiction, gdzie to główny bohater podróżuje w czasie uciekając przed Kosmiczną Policją Wilkołaków. Pracuje on dla połączonego Mega Imperium Rzymsko-Bizantyjsko-Aztecko-Mongolskiego, aby powstrzymać Imperium Amerykańsko-Sowiecko-Niemiecke.

Gra izometryczna real-half-turn rpg z elementami shootera i slashera: gdzie to bohater z wielkim widmowym mieczem jeździ na między-sferycznym prosiaku strzelającymi laserowymi kłami.
0
·
Grałabym.
0
·
czy tylko dla mnie ta gra wydaje się jakaś dziwna wizualnie? Jakby z 2000 roku? Niby jakiś pomysł jest ale bez przesady.
0
·
No graficznie może nie zachwyca, ale nie tylko grafa się liczy
0
·
No ale nic po za grafiką nie pokazali ;/
0
·
Nie wiele pokazali, wszystko takie statyczne, no i bez głosu. Strasznie cicho jak na rzymskie czasy. 11 lat pracy to niezły szmat, przez chwilę nawet oczekiwałem pikselozy.
0
·
Widziałem gampeplay, widziałem recenzje i wiem że to gra nie dla mnie. Ciekawy świat, lecz niedopracowany, pomysł przerósł twórców. Szkoda, może ktoś inny podchwyci temat.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...