Sztejer 2 - Vincent Sztejer #2

Sztejer 2
Ocena użytkowników
9 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Niezła swołocz z niego, nawet Ghandi by mu przyłożył.

Przerobiliśmy już wojnę na nuklearne głowice, potem jak to ktoś prorokował – wojnę na kije i kamienie, teraz naparzamy się czym popadnie. Apokalipsa nas nie zmieniła:

Gdy przestaje płynąć nafta zaczyna lać się krew.

Pustkowia. Ciągną się na setki wiorst. Niewielu wie i chce wiedzieć co tak naprawdę się tam kryje. To akurat jest dobre – troska o własną dupę, a nie o kartografię jest przejawem zdrowego rozsądku.

Nazywam się Vincent Sztejer i zabijam dla srebra.

Strzał z obrzyna z 20 kroków obala na ziemię większość znanego mi ścierwa, czy to zmutowanego czy nie. Ale tylko idiota zgodziłby się podejść tak blisko do nosoroga, wudrułaka, czy liktorna.

I oto cały ja...

Chociaż ostatnio tak się składa, że rozwalam głównie ludzi.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

"Praca" redaktora ciągle obfituje w nowe wyzwania. Jakiś czas temu dostałem egzemplarz recenzencki trzeciego tomu opowiadań o bezwzględnym najemniku, Vincencie Sztejerze. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że miałem styczność jedynie z pierwszą częścią autorstwa Roberta Forysia. Dlatego też zdecydowałem się zakupić za ciężko zarobione pieniądze drugą odsłonę "Sztejera", jednocześnie mając obawy, ze względu na "jedynkę", która mnie nie zachwyciła. Czy było warto? Akcja utworu rozgrywa... czytaj dalej...

Książki z cyklu

  • Sztejer
    #1 Sztejer
  • Sztejer 3: Dajcie mi głowę zdrajcy!
    #3 Sztejer 3: Dajcie mi głowę zdrajcy!
Wczytywanie...