Gwiezdne wojny od twórcy Godzilli

1 minuta czytania

Ciekaw jestem jak na to zareaguje Wiktul. Reżyser "Godzilli", Gareth Edwards, oraz scenarzysta "1000 lat po Ziemi", Gary Whitta, czyli twórcy dwóch mocno krytykowanych przez niego filmów, będą odpowiadali za pierwszy spin-off Gwiezdnych wojen. Co wyjdzie z tej mieszanki? Dowiemy się 16 grudnia 2016 roku.

star wars

Na razie nie wiemy jeszcze, o czym spin-off będzie opowiadał. Lepiej, nie znamy nawet jego tytułu. Trzeba jednak przyznać, że kariera Garetha Edwardsa coraz bardziej się rozkręca, bo stworzy on również kontynuację "Godzilli". Ale to już po osobnym filmie w uniwersum "Gwiezdnych wojen".

star wars

Planowanych spin-offów ma być co najmniej trzy. Będą się pojawiały co dwa lata, naprzemiennie z kolejnymi częściami nowej trylogii. W sieci krążą plotki, co do których postaci będą dotyczyć. Mówi się, że własne produkcje otrzymają między innymi Yoda oraz Boba Fett. Według domysłów film twórcy "Godzilli" opowie o tym drugim – świadczy o tym wypuszczenie w tym samym czasie zabawek Hasbro związanych z tym bohaterem.

Co sądzicie o wyborze reżysera i scenarzysty? Nadadzą się, czy może do filmu będziecie podchodzili z dużą obawą?

Komentarze

0
·
Mam szczerą nadzieje na film/filmy w czasach starej republiki czy w erze Darth Bane'a
0
·
Godzilla oraz 1000 lat po ziemi....no cóż, należy pamiętać, że stara trylogia również miała swój hollyday special, w którym chewbacca spędza jeden dzień ze swoją rodziną... (George do dziś udaje, że ten film nigdy nie powstał) więc proponuje przejść względnie obojetnie nad tą smutną nowiną i wyczekiwać niecierpliwie właściwej kontynuacji sagi
0
·
Godzilla (którego swoją drogą jestem wielkim fanem) była niestety miernotą reżyserską, gość nie potrafił wycisnąć z aktorów niczego wyjątkowego. Film był tylko dobry bo tworzył go fan, dla fanów i to było czuć, niestety sam warsztat kulał wdłg mnie.

Stąd gwiezdne wojny w jego wykonaniu to dla mnie pomysł do którego podchodzę z rezerwą.

Co do starej republiki to ona w obecnej chwili jest bodaj białą kartą, skoro disney wywalił cały kanon na śmietnik. Jeśli byłby nagrany film w tym okresie to będąc fair nie mam pojęcia jak by wyglądał.
Ale znając dzisiejszą modę to starą republikę poznamy w charakterze prequela oryginalnych star warsów.
0
·

Cytat

Ciekaw jestem jak na to zareaguje Wiktul.


0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia poniedziałek, 26 maja 2014, 14:20 napisałhttps://www.youtube.co...?v=Z8mSrDAZ6tA
0
·
Powiedziałbym raczej, że droga do piekła... https://www.youtube.co...?v=1EBw_da7BZk
0
·
I się zacznie masowa produkcja tego tałałajstwa typu avengers i spółka, tylko że tym razem aktorzy będą machać mieczami świetlnymi.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...