Star Trek: W nieznane

Nowy Star Trek jako kontynuacja?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ostatni kinowy "Star Trek" pozostawił po sobie sporo niedosytu, ale fani uniwersum mogą wypatrywać kolejnych dwóch produkcji. Za sterami jednej z nich zasiądzie Noah Hawley, którego zapytano o kontynuację dotychczasowej serii. Czy czwarta część pójdzie własną drogą?

star trek

Od końca zeszłego roku wiadomo, że dostaniemy dwie duże produkcje z logo "Star Trek". Pierwszy to mocno tajemniczy projekt, za którymi stoi podobno Quentin Tarantino. Więcej wiadomo o innym filmie, który wyreżyseruje Noah Hawley. To on stoi za takimi produkcjami jak "Fargo" i "Legion". Czy czwarta część to po prostu pełnoprawna kontynuacja wcześniej rozpoczętych wątków?

Star Trek: W nieznane

Chociaż kinowy "Star Trek" miewa się ostatnio gorzej, to jednak wciąż jest to uniwersum, na którym można zarobić. Jeśli nie duży, to srebrny ekran może podreperować nadszarpniętą reputację, w co mocno wierzą włodarze CBS. Stacja ogłosiła, że w serialu "Star Trek: Discovery" zagra Jason Isaacs.

jason isaacs

Nowa produkcja stacji CBS przedstawi losy USS Discovery, którego kapitana zagra właśnie Isaacs. Aktor dołącza tym samym do zacnego grona, w skład którego wchodzą William Shatner, Patrick Stewart czy Kate Mulgrew. Czy nowy kapitan poradzi sobie z presją powrotu serialu na srebrny ekran?

  • 1 strona
Wczytywanie...