Jason Isaacs w Star Trek: Discovery

1 minuta czytania

Chociaż kinowy "Star Trek" miewa się ostatnio gorzej, to jednak wciąż jest to uniwersum, na którym można zarobić. Jeśli nie duży, to srebrny ekran może podreperować nadszarpniętą reputację, w co mocno wierzą włodarze CBS. Stacja ogłosiła, że w serialu "Star Trek: Discovery" zagra Jason Isaacs.

jason isaacs

Nowa produkcja stacji CBS przedstawi losy USS Discovery, którego kapitana zagra właśnie Isaacs. Aktor dołącza tym samym do zacnego grona, w skład którego wchodzą William Shatner, Patrick Stewart czy Kate Mulgrew. Czy nowy kapitan poradzi sobie z presją powrotu serialu na srebrny ekran?

Na to pytanie odpowiedź poznamy w nieokreślonej przyszłości, bowiem pod koniec stycznia dowiedzieliśmy się, że premiera "Discovery" została mocno przesunięta w czasie, lecz póki co nie znamy żadnej konkretnej daty.

star trek discovery

Na otarcie łez pozostaje jeszcze rola Mary Wiseman, która wcieli się w kadetkę na ostatnim roku studiów. Być może jej rola będzie ważniejsza od tego, co na ekranie zaprezentuje Isaacs, bowiem twórcy zapowiadają, że to wcale nie kapitan będzie kluczową i główną postacią serialu.

Komentarze

0
·
Super! <3 <3 <3

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...