Runes of Magic z jeszcze jednym rozszerzeniem

1 minuta czytania

Jaki jest najprostszy sposób na wydłużanie zainteresowania już wydanym tytułem? Oczywiście, trzeba przygotować całą serię dodatków. Z tego założenia wychodzą twórcy Runes of Magic, którzy ogłosili wydanie kolejnego rozszerzenia do swojej gry. Fires of the Shadowforge to przede wszystkim nowa rasa krasnoludów.

runes of magic

Już piąte z kolei rozszerzenie do pozbawionego abonamentu Runes of Magic pozwoli nam wcielić się w tytułowych Krasnoludów Cienistej Kuźni. Rasa ta spokrewniona jest z Krasnoludami Ognistego Trzewika, jednak swoje imponujące umiejętności kowalskie zawdzięczają domieszce mocy mrocznych żywiołów. Już sam ich wygląd sprawia, że trudno ich nie zauważyć – blada cera, żarzące się oczy i liczne tatuaże. To efekt zesłania pod ziemię mocą wyroku pozostałych krasnoludów. Wygnańcy nie tracili jednak czasu, w ukryciu doskonaląc swoje umiejętności.

Poza nową rasą, pojawią się dwie dodatkowe klasy postaci: Czarnoksiężnik oraz Czempion. Szczegółów odnośnie nowych profesji póki co nie ujawniono, jednak pewnym jest, że piąte rozszerzenie do Runes of Magic pojawi się w czerwcu.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...