dziki_lad
Runes of Magic

Nowy Chapter Runes of Magic wystartował

Dodał: , · Komentarzy: 1

Informacja prasowa

Wreszcie nadszedł czas. Ogień Cienistej Kuźni został rozpalony! W ten sposób Frogster otwiera bramy do piątego rozdziału popularnego fantasy MMORPG Runes of Magic. „Fires of Shadowforge” poszerza grę o nową rasę Krasnoludów Cienistej Kuźni. Wraz z nimi w Taborei zadebiutują dwie nowe klasy – Czarnoksiężnik oraz Czempion. Na mapie wyłoni się także kontynent Kolydii, który skrywa fascynujące strefy oraz wymagające instancje. Na oficjalnej stronie www.runesofmagic.com można pobrać najnowszą wersję klienta gry zupełnie za darmo. Aktualizacja już zainstalowanego klienta dokona się oczywiście automatycznie.

Frogster przygotował również trailer, opowiadający historię zapomnianych przez lata Krasnoludów Cienistej Kuźni. Przez długi czas skamieniałe ciała krasnoludów pozostawały nieodkryte. Teraz przebudziły się i czekają na moment, aby wykorzystać swoje magiczne zdolności i kunszt rzemiosła przeciwko demonom Taborei. Krasnoludy Cienistej Kuźni, będące wcześniej częścią klanu Krasnoludów Ognistego Trzewika, znane były z eksperymentów z mroczną magią i żywiołami. Podczas straszliwego wypadku wszyscy mieszkańcy królestwa zostali zamienieni w kamień. Dopiero setki lat później pewna ekspedycja odkryła je i zniosła magiczną klątwę. Teraz gracze Runes of Magic mogą przejąć kontrolę nad Krasnoludami, wcielając się jedną z dwóch nowych klas.

Runes of Magic

Runes of Magic w przeglądarce

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Fantasy MMORPG Runes of Magic jest od teraz dostępne w wersji przeglądarkowej. Dzięki zastosowaniu technologii „streamingu” Kalydo, holenderskiego specjalisty w dziedzinie gier Elixion, każdy gracz będzie mógł wybrać pomiędzy grą z wykorzystaniem standardowego klienta, a wersją w przeglądarce. Korzystanie z wersji przeglądarkowej nie prowadzi do spadku jakości, a dostęp do niej jest możliwy z każdego komputera, który spełnia wymagania gry.

Przy uruchomieniu wersji przeglądarkowej, pobrany zostanie mały pakiet danych, który umożliwi graczom natychmiastowe rozpoczęcie rozgrywki. Proces ten zajmuje przeciętnie ok. 30 sekund i kończy się przejściem do menu głównego i ekranu tworzenia postaci. Gracze, którzy posiadają już postać na wysokim poziomie, będą musieli poczekać chwilę dłużej. Wynika to z konieczności pobrania odpowiedniej strefy, w której postać się w danym momencie znajduje.

Runes of Magic

Jaki jest najprostszy sposób na wydłużanie zainteresowania już wydanym tytułem? Oczywiście, trzeba przygotować całą serię dodatków. Z tego założenia wychodzą twórcy Runes of Magic, którzy ogłosili wydanie kolejnego rozszerzenia do swojej gry. Fires of the Shadowforge to przede wszystkim nowa rasa krasnoludów.

runes of magic

Już piąte z kolei rozszerzenie do pozbawionego abonamentu Runes of Magic pozwoli nam wcielić się w tytułowych Krasnoludów Cienistej Kuźni. Rasa ta spokrewniona jest z Krasnoludami Ognistego Trzewika, jednak swoje imponujące umiejętności kowalskie zawdzięczają domieszce mocy mrocznych żywiołów. Już sam ich wygląd sprawia, że trudno ich nie zauważyć – blada cera, żarzące się oczy i liczne tatuaże. To efekt zesłania pod ziemię mocą wyroku pozostałych krasnoludów. Wygnańcy nie tracili jednak czasu, w ukryciu doskonaląc swoje umiejętności.

Poza nową rasą, pojawią się dwie dodatkowe klasy postaci: Czarnoksiężnik oraz Czempion. Szczegółów odnośnie nowych profesji póki co nie ujawniono, jednak pewnym jest, że piąte rozszerzenie do Runes of Magic pojawi się w czerwcu.

Runes of Magic

Runes of Magic i Chata Wuja Freda

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

runes of magic, chata wuja freda, frogster, komiks, kokonkurs, kobieta ślimak, ilona myszkowska

Wydawca gry Runes of Magic, firma Frogster ma przyjemność poinformować o kolejnym nietypowym przedsięwzięciu. Polscy pracownicy firmy postanowili ponownie wyjść poza przyjęte standardy i przygotować coś specjalnego dla swojej społeczności. Tym razem nie chodzi o kolejny serwer, czy specjalną edycję gry, tylko o nawiązanie współpracy z popularnym w Polsce komiksem i tegorocznym faworytem w konkursie Blog roku – Chatą Wuja Freda. Znana pod pseudonimem „Kobiety Ślimak” Ilona Myszkowska, autorka Chaty Wuja Freda, swoją twórczą obecnością wzbogaci każdą ważniejszą informację dotyczącą Runes of Magic. Od czasu do czasu będzie można również śledzić jej prywatne zmagania w świecie Taborei.

Z tej okazji Frogster przygotował konkurs dla fanów gry Runes of Magic oraz Chaty. Każdy, kto do 24.02.2012 roku zamieści na oficjalnym forum gry krótki opis swojej przygody w świecie Taborei ma szansę wygrać następujące nagrody:

Runes of Magic

Świąteczne nowości w Runes of Magic

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

frogster, mmo, gry fantasy, runes of magic, the winter edition, score for more

Niedawno (15 grudnia) ruszył nowy system bonusowy w popularnym MMO Runes of Magic, o nazwie Score for More. Wprowadzony przez firmę Frogster, we współpracy z GAMINSIDE, system wynagradza graczy Runes of Magic za ogólną aktywność w grze.

Runes of Magic

Wielozadaniowość w Runes of Magic

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Razem z producentem oprogramowania Overwolf, wydawca gier sieciowych Frogster oferuje wszystkim graczom Runes of Magic możliwość skorzystania z licznych platform społecznościowych, nie opuszczając gry. Z praktycznym narzędziem „Magic Hub” użyteczne funkcje, które były do tej pory dostępne jedynie poza grą, zostaną wprowadzone do tego darmowego MMO.

W dostosowanym do Runes of Magic panelu użytkownika, wspomniany program oferuje między innymi możliwość odwiedzenia oficjalnego forum, zaktualizowania statusu na Facebooku lub tworzenia filmów i zrzutów ekranu. Interfejs, który pozostaje do dyspozycji graczy, umożliwia również korzystanie z popularnych komunikatorów. Zainteresowani mogą pobrać klienta za darmo i uczynić grę jeszcze przyjemniejszą pod tym adresem.

CMO i członek zarządu firmy Frogster Daniel Ullrich jest zadowolony z nowej współpracy i jak mówi: „Nasze partnerstwo z Overwolf tworzy most pomiędzy fantastycznym światem gier sieciowych i platformami społecznościowymi.” Dodaje również, że: „Miliony graczy Runes of Magic otrzyma szybką możliwość zaprezentowania swoich zrzutów ekranu na Facebooku, filmów na YouTube, sprawdzenia baz danych w poszukiwaniu nowych przedmiotów czy zmiany ustawień swojego konta”.

Więcej informacji oraz dokładny przegląd funkcji programu, znajdziecie na naszej oficjalnej stronie gry.

Runes of Magic

Informacja prasowa

Nadchodzące dwa tygodnie będą pełne wrażeń dla wszystkich graczy darmowego MMORPG Runes of Magic. Wydawca Frogster ogłasza bowiem nowy konkurs, w którym łączna wartość nagród to około 40 tys. złotych! Nagrodą główną będzie prawdziwa sztabka złota o wartości 36 tys. złotych. Od 28 lipca, aż do 11 sierpnia, na wszystkich europejskich serwerach gry Runes of Magic trwać będzie event pt. „Poszukiwacze złota”. Ten, kto znajdzie się w gronie szczęśliwców i natrafi na Sztabkę Złota podczas swoich przygód w Taborei oraz zachowa ją w swoim plecaku, weźmie automatycznie udział w konkursie. Wspomniana sztabka może wypaść z każdego typu potworów w grze. Nie zapomnijcie tylko mieć jej przy sobie w dniu losowania!

okładka, runes of magic

Zabawa potrwa do czwartku, 11 sierpnia, do godziny 11:00. Wszystkie zabite w tym czasie bestie, będą mieć przy sobie również specjalną, Czarną Sztabkę. Po zgromadzeniu 50 takowych, gracze będą mogli raz dziennie wymienić je u odpowiedniego BNa na pakiet wartościowych przedmiotów. Dodatkowo w trakcie trwania konkursu inny BN będzie mógł zaopatrzyć każdego gracza w „Runy Gildii” i „Pakiety Kontrybucyjne Gildii”, wspomagające rozbudowę Zamku Gildii.

Wśród nagród dodatkowych, oprócz licznych przedmiotów wirtualnych, znajdzie się pakiet do grania firmy Rocca, składający się z myszki, klawiatury i słuchawek, a także srebrna sztabka o wartości około 2, 4 tys. złotych. Pamiętajcie, nagroda główna to prawdziwa sztabka złota!

Runes of Magic

Wymyśl zwierzaka i zgarnij iPada

Dodał: , · Komentarzy: 0

Czy marzyłeś o tym, by w grze MMO pojawił się zwierzak wymyślony właśnie przez Ciebie? Jeżeli tak, to zainteresuj się dalszą częścią tej wiadomości.

ipad, konkurs, runes of magic

Co tutaj dużo pisać? Zadaniem uczestnika jest stworzenie wymyślonego przez siebie pupila, który miałby się pojawić w świecie Runes of Magic. Taki zwierzak będzie pełnił rolę nie tylko ozdoby, bo zapewni również takie bonusy jak +20% punktów doświadczenia, punktów talentu i szczęścia na 2h dziennie, każdego dnia.

Zwycięska praca zostanie przeniesiona do świata gry, a autor otrzyma nie tylko pochwały ze strony jury, bo nagrodą jest wyjątkowy gadżet – iPad. Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca również zostały przewidziane nagrody.

Zainteresowanych odsyłam na powyższy adres.

Runes of Magic

Informacja prasowa

Release Runes of Magic: “Chapter IV – Lands of Despair” zbliża się wielkimi krokami. W czasie, kiedy gracze na całym świecie czekają na nowe elementy gry, Frogster wraz z producentem Runewaker proponują ekskluzywny wgląd w zupełnie nieznana strefę. Wideo pokazuje zarówno Krasnoludów jak i Rhino, które stanęły naprzeciw siebie w czasach wojny.

Gigantyczna brama znakuje wejście do miasta Krasnoludów, które gwarantuje im schronienie w czasie przygotowań do boju i gromadzenia armii. W typowy dla Krasnoludów sposób urządziły sobie też kolejne miasto we wnętrzu góry. Tu mogą w spokoju schodzić do kopalni w poszukiwaniu materiałów pod budowę swoich wojennych machin.

Również pośród Ludu Rhino, w Królestwie Kalo, oznaki wojny są wyraźnie widoczne. Ciężko uzbrojone straże pilnują drogi do miasta, ustawiają na ulicach opasłe machiny, a władcza rada wojenna zapowiada gigantyczną rzeź.

Film z gry możecie obejrzeć pod tym adresem.

Runes of Magic

Runes of Magic: Wojna Krasnoludów

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Zamknięte testy beta gry Runes of Magic, a konkretnie Chaptera IV – Lands of Despair, potrwają jeszcze dwa dni. W czasie ich trwania setki graczy miało okazję zbadać wszelkie zakamarki długo oczekiwanego regionu i podjąć próbę obalenia rządów Annelii – Władczyni Marionetek i jej ojca, Lorda Grafu. Niestety próby pokonania tych dwóch finalnych bossów jak dotąd zakończyły się fiaskiem.

runes of magic, chapter iv

Nadchodzący Chapter skrywa jednakże więcej ciekawych opowieści. Jedną z nich jest historia przenosząca nas na pole niekończącej się bitwy pomiędzy dwoma rasami – Krasnoludami i Rhinos. Gracze Runes of Magic zostaną wplątani w historię, która pozwoli im poznać przyczyny trwającej od wieków niezgody i rywalizacji. Opublikowane dziś zdjęcia dają przedsmak tego, co czeka wszystkich graczy, biorących udział w tej opowieści, ale również nasuwają kolejne pytania…

Wczytywanie...