dziki_lad

Nadciąga Wielkie Zielone

1 minuta czytania

Informacja prasowa

runes of magic, zielone zagrożenie

Począwszy od 10 grudnia 2010, nietypowe „zielone zagrożenie” będzie wywoływać nie lada zamęt w Taborei, świecie fabularnej gry Runes of Magic. Wydawca gry – firma Frogster – zaprasza wszystkich graczy do wzięcia udziału w wielkim polowaniu na goblina. Zabawa potrwa do 27 grudnia, a uczestnicy, którzy są w stanie stawić czoła zagrożeniu, będą mieli szansę na wygranie 1000 euro podczas jednego z sześciu dni specjalnych rozgrywek.

Akcja "Powstrzymaj Zielone Zagrożenie" to wezwanie najlepszych i najodważniejszych do misji pokonania potężnego goblina. Tylko najdzielniejsi będą w stanie zwabić go na pojedynek. Gracze, którzy wyzwą bossa do walki na swoim serwerze w ciągu sześciu konkursowych dni, wezmą udział w losowaniu nagród na łączną sumę 6000 euro. Zwycięzca zostanie losowo wybrany spośród wszystkich graczy na europejskich serwerach, którzy będą w stanie rzucić wyzwanie bossowi – nie ma znaczenia, czy wygrasz, czy przegrasz.

Nagrody mają charakter nie tylko finansowy. Wszyscy gracze, którzy stawią się do walki z goblinem w ciągu sześciu dni rozgrywek mają szansę na wygranie Przekleństwa Bunga, nowego dwuosobowego wierzchowca. W dniu turnieju Goblin nie będzie buszował po całej Taborei, ale przyczai się i będzie czekał na odważnych graczy na arenie do walk 1 na 1.

To właśnie teraz odważni łowcy przygód powinni wyruszyć na obławę i ochronić świat Taborei przed zielonym zagrożeniem. Wskazówki, gdzie go najłatwiej odszukać, znajdziesz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Twitter i Facebook. Więcej informacji oraz zasady gry są dostępne na naszej oficjalnej stronie runesofmagic.com.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...