Runes of Magic: "Skarby Pustyni" już jest!

2 minuty czytania

Informacja prasowa

Firma Frogster udostępniła dzisiaj nową aktualizację: Skarby Pustyni. W popularnej sieciowej grze fabularnej Runes of Magic pojawiła się kolejna strefa: Pustynia Limo oraz nowa instancja: Grobowiec Kawaka. Gracze będą również mogli osiągnąć nowy poziom maksymalny 62 oraz wymieniać diamenty i złoto u specjalnych BNów.

runes of magic, pustynia limo

Po przeprowadzeniu obszernych testów, firma Frogster zdecydowała się ponownie udostępnić graczom Runes of Magic opcję handlu złotem i diamentami. Ta darmowa gra fabularna online jest jedyną pozycją w segmencie Free2Play, w której gracze mogą używać obowiązującej w grze waluty do robienia zakupów w istniejącym w niej Sklepie z Przedmiotami. Ta funkcja została ponownie wprowadzona na wyraźną prośbę społeczności graczy.

Potyczka otwarta „Katastrofa Yasheedee” jest już także dostępna na wszystkich aktywnych serwerach Runes of Magic. Aby wyjść zwycięsko z tego legendarnego starcia, gracze muszą pokonać wyjątkowo agresywnych wrogów. W pierwszej fazie tej złożonej bitwy, muszą oni użyć specjalnych lin do schwytania istot, przypominających wyglądem robaki. Druga faza stawia przed graczami wyzwanie umieszczenia możliwie jak największej ilości Kamieni Rezonujących w odpowiednim miejscu. Im więcej tych kamieni umieszczą, tym łatwiej im pójdzie w trzeciej i czwartej fazie bitwy, gdzie czekają na nich: niegodziwe Gruboskórne Yasheedee i wyjątkowo ciężki do pokonania boss – potężny Szkarłatny Żarłacz.

Jest już dostępny zwiastun prezentujący pełną akcji Pustynię Limo oraz niebezpieczny Grobowiec Kawaka. Zapierające dech w piersiach krajobrazy ukazują wspaniałe budynki i oazy Bliskiego Wschodu. Ale zalecana jest ostrożność – konflikt wśród lokalnych plemion wrze od wieków, a potężne potwory i dzikie bestie szykują się do bitwy. Kto wyjdzie z niej zwycięsko?

Więcej informacji na temat nowej strefy i Runes of Magic znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej: runesofmagic.com oraz na portalach społecznościowych Facebook i Twitter.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...