Podążaj za lśniącym skarabeuszem

Informacja prasowa

Będzie się działo w Taborei, wirtualnym świecie Runes of Magic. Wraz z kolejną aktualizacją Frogster rzuca graczom nowe wyzwania. Instancja Grobowiec Kawaka zawiera szereg zmyślnych pułapek i łamigłówek dla graczy, którzy krok po kroku staną w oko z pięcioma potężnymi strażnikami strzegącymi legendarnego grobowca. Walka z nimi będzie nie lada wyzwaniem, gdyż każdego z nich pokonać można wykorzystując inne strategie i taktyki.

runes of magic, grobowiec kawaka

Czy to odpowiednie ustawianie przełącznika w jednym z pomieszczeń, unikanie ostrych kolców w innym, albo pokonanie przeciwników w odpowiedniej kolejności – nowa instancja wystawi na ciężką próbę nawet najbardziej doświadczonych i najlepiej wyposażonych graczy. Gdy tylko wyda im się, że droga jest wolna, pojawi się kolejny, jeszcze potężniejszy strażnik. A wszystko przy założeniu, że gracze poradzą sobie z odnalezieniem i otwarciem częściowo zamaskowanych przejść, które prowadzą do bossów. Za każdymi kolejnymi drzwiami czeka kolejny silniejszy przeciwnik: legendarny generał, zmutowany żuk, trzej Strażnicy Run, posiadających magiczne moce – wszyscy oni stoją na drodze do złotego sarkofagu Kawaka Gniewnego Kła.

Mały skarabeusz, zrazu niewidoczny, również odegra ważną rolę, czekając na graczy w przejściach grobowca. W tym małym żuczku kryje się znacznie więcej, niż można by się spodziewać. Poszukiwacze przygód, którzy lekkomyślnie sięgają po każdą błyskotkę, mogą narazić na niebezpieczeństwo całą swoją drużynę. Ale gracze, chcący odkryć tajemnicę legendarnego generała Kawaka Gniewnego Kła, powinni być gotowi na wszystko.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...