Potężni Strażnicy Grobowca Kawaka

1 minuta czytania

Informacja prasowa

runes of magic, grobowiec kawaka

Aktualizacja 3.0.6 fabularnej gry sieciowej Runes of Magic udostępni graczom zupełnie nową strefę, Pustynię Limo. Dzielni śmiałkowie będą mogli sprawdzić się, stając przeciwko pięciu potężnym strażnikom Grobowca Kawaka, zazdrośnie strzeżonego miejsca spoczynku słynnego bohatera – Kawaka Gniewnego Kła.

Starożytna legenda wspomina Kawaka Gniewnego Kła, dawnego wodza Żelaznych Zębów, barbarzyńskiego plemienia Caninów. Podczas Wielkiego Wygnania Kawak zwabił wrogów w śmiertelną pułapkę i w ten sposób poświęcił się dla dobra swego ludu. Aby zachować żywą pamięć o wspaniałym przywódcy, Żelazne Zęby złożyli jego szczątki w złotym sarkofagu, który stał się dla plemienia wyjątkowo ważnym symbolem. Kolejnym wyrazem czci było zbudowanie grobowca w kształcie piramidy. A utalentowani rzemieślnicy umiejętnie wykorzystali moc run, by stworzyć olbrzymich strażników – obrońców złotego sarkofagu przed złodziejami i wrogami plemienia.

Wnętrze piramidy skrywa mistyczny loch – podziemną instancję, przeznaczoną do rozgrywki grupowej. Pierwszą przeszkodą do pokonania jest Generał Guzala Gniewny Kieł, potomek legendarnego przywódcy. Następnie gracze muszą zmierzyć się z dwoma mechanicznymi opiekunami, potężnymi dzięki świętym runom, jak również z gigantycznym skarabeuszem. Ale to nie jedyne niebezpieczeństwa czyhające w głębi – wiele pomieszczeń zostało wyposażonych w śmiertelne pułapki, które można przejść jedynie dzięki odpowiednim umiejętnościom i pracy zespołowej. W ostatniej komorze czeka największe wyzwanie – wielki Anubis, który osobiście czuwa przy złotym sarkofagu Kawaka i atakuje wszystkich, którzy odważą się do niego zbliżyć. Komu uda się go pokonać i wydobyć na światło dzienne mroczne tajemnice, których strzeże?

Więcej informacji na temat nowej strefy i Runes of Magic znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej: runesofmagic.com oraz na portalach społecznościowych Facebook i Twitter.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...