Przebudzenie Strażnika

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Wraz z aktualizacją 3.0.5 – Przebudzenie Strażnika wirtualny świat Runes of Magic wzbogaci się o nowe elementy. Począwszy od wczoraj, poszukiwacze przygód mogą się zmierzyć z nowym bossem – Amboriarem. Dostępne są również, zapowiedziane wcześniej, kolejne poziomy trudności dla instancji Świątynia Rakshy.

Jak dotąd, instancje grupowe dla graczy na poziomie 58 lub wyższym były dostępne na dwóch poziomach trudności: łatwym i normalnym. Od dzisiaj poszukiwacze przygód mogą również wybrać jeden z pięciu dodatkowych poziomów trudności w trybie normalnym. Wartości przeciwnika są coraz wyższe w kolejnych trybach – od 25% w trybie brązowym, aż do 125% w trybie diamentowym. Wybrany poziom trudności zdecyduje również o wartości nagród, zdobytych przez sześcioosobowe grupy graczy.

Jedna drużyna to jednak za mało, aby skutecznie stawić czoła Amboriarowi. Zło zostało rozbudzone w odległej górskiej dolinie Południowej Kniei Janost i konieczny będzie śmiały atak dobrze wyposażonego oddziału, aby pokonać potężnego, zepsutego strażnika, który się tam przyczaił.

Więcej informacji na temat zawartości aktualizacji 3.0.5 – Przebudzenie Strażnika znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej: runesofmagic.com oraz na portalach społecznościowych Facebook oraz Twitter.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...