Arena Warnorken – nowe wyzwanie!

Informacja prasowa

runes of magic, zamek warnorken

Wraz z kolejnym rozszerzeniem, które pojawi się jeszcze w czerwcu, gracze Runes of Magic staną twarzą w twarz ze straszliwymi wyzwaniami, czekającymi na nich w nowej instancji – Arenie Warnorken.

Zamek Warnorken znany jest mieszkańcom Taborei jako miejsce, z którego nie ma powrotu i to nie bez powodu. Arena znajdująca się pod zamkiem służy jako scena okrucieństw zagadkowego Barona Reuena von Jura. To właśnie tutaj wystawia on w krwawych potyczkach naprzeciw sobie gladiatorów i dzikie stwory, dla rozrywki wysoko postawionej publiczności. Gracze mogą wkroczyć do tej wysokopoziomowej instancji w sześcioosobowych drużynach, aby zmierzyć się kolejno z czterema najbardziej niebezpiecznymi mistrzami areny.

Pierwszym stworem, któremu drużyna stawi czoła, będzie potężny smok Manticos, schwytany niegdyś przez żądnego krwi Barona Reuena von Jura i od tego czasu snujący się po ponurych zakamarkach Zamku Warnorken. To tu został on oswojony przez nikczemną Annelię i teraz spragniony jest krwi każdego wojownika na tyle nierozsądnego, by pojawić się na tym polu bitwy. Po tym, jak dwa kolejne stwory zostaną wystawione przeciwko graczom, swoją stopę postawi na arenie sam Reuen von Jura. Wiele plotek krąży na temat bohaterskiego Barona i jego nagłej przemiany w siejącego grozę władcę. Gracze szybko zdadzą sobie sprawę, że pokonanie go na jego własnym terenie, nie będzie prostym zadaniem. Jednakże to spotkanie z Annelią, którą mieszkańcy Taborei nazywają ’Władczynią Marionetek’, będzie najważniejszym punktem w tej wysokopoziomowej instancji. Annelia zawdzięcza swój złowieszczy przydomek niezbadanemu, ogromnemu wpływowi na Zamek Warnorken. Jakież to niespodzianki ukrywa w rękawie, czekając na tych, którzy są dość nierozsądni, by rzucić jej wyzwanie?

Frogster wkrótce opublikuje zwiastun tej instancji. Więcej informacji na oficjalnej stronie gry www.runesofmagic.com a także na portalach społecznościowych: Facebook oraz Twitter.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...