Knieja pełna przygód

Informacja prasowa

Podczas oficjalnej premiery „Chaptera III – The Elder Kingdoms”, która odbędzie się 18 maja, w północno-wschodniej części Wzgórz Grzmiącego Kopyta pojawią się błotniste pustkowia „Południowej Kniei Janost”. Nowa strefa Runes of Magic zawiera liczne misje dla graczy, których postacie osiągnęły w grze poziom 57.

Duszne i wilgotne powietrze unoszące się nad Południową Knieją Janost wywołuje otępienie, a bagnisty krajobraz jest pełen niebezpieczeństw. To tutaj leży Księstwo Shador należące do mieszkańców lasu, którzy podnieśli umiejętność posługiwania się łukiem i strzałą do rangi sztuki. Protoplastka, Jenny Giant „Tysiąc Piór”, była dawnymi czasy bliskim sprzymierzeńcem czcigodnego Króla Kalume. Przez wieki, blask ludu jednak przeminął i teraz potomkowie Tysiąca Piór organizują wyprawę przez skaliste, groźne góry, by oprzeć się brutalnym siłom z Zamku Warnorken. Bastion barbarzyńskiego Barona Reuena von Jury jest bowiem źródłem całego zła w Południowej Kniei Janost. Dzielni śmiałkowie, wysłani przez młodego Króla Callaway’a, zbierają się na terenie bagien, chcąc wesprzeć zacny lud Shador.

Niemniej gracze muszą najpierw zdobyć zaufanie i przychylność skrytych mieszkańców lasu, wykonując liczne misje – w całej strefie jest ich ponad 100 i wszystkie ilustrują historię Południowej Kniei Janost. Tego wszystkiego gracze będą mogli doświadczyć już od 18 maja. Więcej informacji na temat nowej strefy znajduje się na oficjalnej stronie: www.runesofmagic.com a także na portalach społecznościowych: Facebook oraz Twitter.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...