Znamy datę oficjalnej premiery „Chaptera III – The Elder Kingdoms”!

Informacja prasowa

Pod koniec kwietnia Frogster, wraz z aktualizacją „Wezwanie Króla”, otworzył bramy „Chaptera III – The Elder Kingdoms”. Już za niecałe dwa tygodnie – 18 maja, rusza również główna odsłona tego obszernego rozszerzenia gry Runes of Magic. Gracze trafią na zaginiony kontynent Zandorya, gdzie czyhać na nich będzie wiele mrożących krew w żyłach niebezpieczeństw. To właśnie tu, w sercu Wzgórz Grzmiącego Kopyta, leży Królestwo Dalanis, w którym niegdyś panował legendarny Król Kalume. Jednak chlubny okres dawno już odszedł w zapomnienie. Prym wiedzie obecnie młody Król Callaway, któremu przyszło rządzić w rzeczywistości intryg i zamieszek związanych z próbą przejęcia korony przez jego licznych wrogów.

W pogrążonym w chaosie Królestwie Dalanis, Król Callaway chciałby przywrócić dawny porządek, potęgę i wpływy. Aby tego dokonać, potrzebuje jednak wsparcia walecznych poszukiwaczy przygód, których zadaniem jest odkrycie uknutego przeciwko niemu spisku i przywrócenie czasów dawnej świetności królestwa.

Główna odsłona „Chaptera III – The Elder Kingdoms” odbędzie się 18 maja. Na graczy, którzy osiągnęli w grze poziom 55, czekają m.in. nowy kontynent z rozległymi i urozmaiconymi krajobrazami, niezbadanymi instancjami, nowy system umiejętności, machiny oblężnicze, które wzbogacą Wojny Gildii, ciekawe minigry, kolejne misje i wiele innych niespodzianek. Nie zabraknie też misji dla większych grup graczy, pojawi się ranking pojedynków Gracz kontra Gracz (PvP), system nagród oraz nowe pole bitwy – Łańcuch Górski Tyrefen, które wzbogacą rutynę pojedynków PVP. W czerwcu Frogster wprowadzi następne wątki Chaptera III i nową strefę, a dalsza zawartość będzie się pojawiać w cyklu miesięcznych aktualizacji.

Więcej informacji na temat nowej części gry na oficjalnej stronie internetowej runesofmagic.com/pl/chapter3.html

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...