Wyczekiwane testy beta ogłoszone!

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Ludzie, Satyrowie, Gremliny, a może Cyklopi? … Czym prędzej zdecydujcie, w przedstawiciela której z tych ras chcecie się wcielić, udajcie się do kwatermistrza, pobierzcie broń i zbroję. Szykujcie się! Zamknięte testy beta pierwszego na świecie hack’n’slash MMO Mythos rozpoczną się już 8 lutego!

Po raz pierwszy fani będą mogli rzucić okiem na grę Mythos podczas specjalnego, przedpremierowego pokazu wersji beta, który rozpocznie się 27 stycznia i potrwa pięć dni (do 31 stycznia).

Mythos początkowo będzie dostępny jedynie w języku angielskim, jednakże inne wersje językowe pojawią się w trakcie trwania testów. Rejestracji do zamkniętych testów w dalszym ciągu można dokonać na oficjalnej stronie gry, mythos-europe.com. Oczywiście rejestracja będzie aktywna również po ich rozpoczęciu.

W trakcie trwania testów beta przed poszukiwaczami przygód pojawi się możliwość eksploracji dwóch dostępnych regionów, tj. Zielonej Krainy (Greenreach) i Pustyni Krwi (Bloodbristle Desert) oraz rozwinięcia swojej postaci maksymalnie do 27 poziomu.

Więcej informacji na temat Mythos znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Zapraszamy również do odwiedzenia oficjalnego profilu gry na Facebooku oraz śledzenia najnowszych informacji za pośrednictwem Twittera.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...