dziki_lad

Questastycznie!

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Misje, dostępne w Mythos, pozwolą graczom współtworzyć historię pierwszej na świecie gry typu hack’n’slash MMO. Wiele różnorodnych zadań, dostępnych w ogromnej liczbie lokacji świata Uld, będzie czekało na pojedynczych poszukiwaczy przygód bądź drużyny, składające się z maksymalnie 5 graczy. Nagrody, jakie będzie można otrzymać za wykonane zadania, to nie tylko rosnąca liczba punktów doświadczenia czy wartościowy ekwipunek, ale także szereg bonusów, które umożliwią wszystkim szybsze zdobywanie kolejnych poziomów.

„Po prostu misja”

W celu wykonania wspomnianych zadań, gracze będą przedzierać się przez mroczne lochy, pokazując potworom, gdzie ich miejsce. Będą przemierzać bezkresne krainy świata Uld w poszukiwaniu surowców lub po prostu wykonywać różnego rodzaju zlecenia polegające, jak przystało na obrońcę krain, na udzieleniu pomocy przerażonemu BN, czy zatłuczeniu wyjątkowo wstrętnego bossa.

Odkąd surowce stały się nieodłączną częścią wielu misji w Mythos, zarówno ze zgromadzonych, jak i złupionych materiałów będzie można wykonać rożne przydatne przedmioty.

Pomyślne ukończenie dostępnych zadań przyniesie dużo korzyści, np. wiele wartościowych przedmiotów od wdzięcznych BN, czy sporą liczbę niezbędnych do awansu punktów doświadczenia.

Tym wszystkim, którym kolejny poziom, bądź kosztowny sprzęt nie wystarczy, sugerujemy zwrócić uwagę na liczne frakcje, dostępne w grze. To właśnie tam gracz będzie miał możliwość podjęcia się specjalnych zadań w zamian za podniesienie swojej reputacji w danej frakcji. W momencie, kiedy osiągnie odpowiedni poziom szacunku w danej grupie, otrzyma dostęp do ekskluzywnego kupca, oferującego szereg potężnych i wyjątkowych przedmiotów.

Oczywiście więcej informacji na temat gry znajdziecie na jej oficjalnej stronie www.mythos-europe.com. Strona umożliwia również zapisanie się do nadchodzących, zamkniętych testów beta, zatem nie zapomnijcie jej odwiedzić. Zapraszamy również na profil gry na Facebooku oraz Twitterze.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...