dziki_lad

O polowaniu, zbieraniu i wzmacnianiu

1 minuta czytania

Informacja prasowa

achievement system, mythos

Wyjątkowa gra fabularna Mythos, która już wkrótce trafi w ręce graczy, będzie oferować rozbudowany System Osiągnięć (Achievementów). Oczywiście, ucieszy to wszystkich wirtualnych kolekcjonerów, lecz system zawarty w Mythos zaoferuje znacznie więcej! Każde zdobyte osiągnięcie da możliwość uzyskania premii do statystyk postaci lub też umiejętności, co będzie miało bezpośredni wpływ na grę. Oznacza to, że Mythos to nie tylko pierwszy w internecie MMO typu Hack ’n’ Slash, ale również pierwsza sieciowa rozgrywka, która zawiera tego typu rozwiązanie.

Osiągnięcia to nagrody, które gracze otrzymują za wykonanie zadań i misji. Można je zbierać i wykorzystywać do poprawiania wartości atrybutów swojej postaci. Setki dostępnych osiągnięć przyporządkowane zostaną różnym kategoriom, a zdobywać je będzie można w najróżniejszych sytuacjach – wypełniając misje, odkrywając tajemnice świata gry, produkując przedmioty, polując na potwory lub biorąc udział w fascynujących walkach w trybie PvP. Każde z nich da graczom premię do wartości atrybutów postaci, np. wytrzymałości czy prędkości poruszania. Każde zdobyte osiągnięcie można będzie umieścić w jednym z sześciu przeznaczonych do tego miejsc. W ten sposób aktywuje się premie do atrybutów, co wpłynie bezpośrednio na zdolności postaci. Osiągnięcie, które umieszczone zostanie na pierwszym miejscu, automatycznie stanie się tytułem postaci wyświetlanym przed imieniem bohatera. Na przykład, gracz otrzyma tytuł "Nałogowego Pijaka” i premię do zdrowia po wypiciu wymaganej ilości magicznych mikstur. Inną potencjalną nagrodą, którą można osiągnąć poprzez pokonanie określonej liczby graczy, jest "Posłannik Śmierci".

To, jak gracze przyporządkują swoje osiągnięcia i jak je połączą, zależy tylko od nich i może być zmienione w dowolnym momencie gry. Oznacza to, że będzie można w mgnieniu oka dopasować swoją postać do każdej sytuacji.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...