dziki_lad

Klasy bojowe w akcji

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Jeśli chcesz zobaczyć, jak Piromanta przypieka swoich przeciwników, jak Technolog wysadza wszystko wokół i jak Nimrod z zimną krwią dziesiątkuje wrogów, to dziś jest do tego świetna okazja! Frogster, berliński wydawca fabularnych gier online, udostępnia film, pokazujący w akcji wszystkie trzy klasy postaci rozgrywki MMO typu hack and slash Mythos.

Najnowszy zwiastun daje fanom Mythos przedsmak różnych umiejętności, które posiada każda z postaci, demonstrując to, co robią najlepiej – polowanie na potwory. W typowym stylu hack and slash, postacie wszystkich klas i rodzajów ścigają bestie w świecie MMO i wspierają się w rozgrywkach grupowych. Lecz z potężnymi kulami ognia Piromanty, rażącymi z dystansu granatami Technologa lub wirującymi ostrzami Nimroda, masz gwarantowane emocje nawet, jeśli wolisz przemierzać mroczne lochy na własną rękę.

Trailer można obejrzeć na oficjalnej stronie internetowej, www.mythos-europe.com. Ponadto, można tam znaleźć więcej informacji na temat samej gry oraz zapisać się na zamknięte testy beta, które rozpoczną się już wkrótce. Zapraszamy!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...