Technolog nadchodzi z hukiem!

Informacja prasowa

mythos, wieżyczka, technolog

Frogster przedstawia dziś bystrego ‘Technologa’ – drugą klasę postaci gry typu Hack`n`Slash MMO pod tytułem Mythos. Na tle innych wyróżnia się on zręcznością w obsłudze broni palnej i wszelkiego rodzaju wynalazków technicznych. Technolog ze znawstwem i sprytem pokonuje przeciwników wykorzystując pułapki, bomby i urządzenia mechaniczne.

Podobnie jak w przypadku innych klas postaci w Mythos, gracze mogą rozwijać jedno z trzech drzewek umiejętności Technologa, które obejmują różnorodne zdolności. Ci, którzy wybiorą kategorię ‘Strzelca Wyborowego’, będą doskonalić zręczność w posługiwaniu się bronią palną. Dzięki potężnym zaklęciom, które mogą być wykorzystane do wzmocnienia siły ognia nawet na dalekie odległości, będzie można bardzo efektywnie szerzyć zniszczenie w szeregach przeciwników. ‘Grenadierzy’ poczęstują szarżujące grupy potworów własnoręcznie wykonanymi granatami o niezwykle wybuchowym potencjale. Wykorzystanie pomysłowych pułapek może pomieszać szyki wrogów i zmylić ich do tego stopnia, że zaczną atakować siebie nawzajem. Trzecią możliwą specjalizacją Technologa jest ‘Mistrz Pocisków’. Przygotowuje on drony i uzbrojone wieżyczki jako mechaniczne wsparcie, które automatycznie otwiera ogień w kierunku zbliżających się przeciwników. Dodatkowo, w razie potrzeby potrafi on również leczyć.

Trzy nowe filmy, prezentujące wyrafinowane umiejętności każdej specjalizacji Technologa można zobaczyć na oficjalnej stronie gry: www.mythos-europe.com. Ponadto, można tam także znaleźć więcej informacji na temat samej gry oraz zapisać się na zamknięte testy beta, które rozpoczną się już wkrótce.

Komentarze

0
·
Właśnie miałem o tym napisać, uprzedziłeś mnie

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...