dziki_lad

Piromanta podgrzeje oczekiwania graczy

1 minuta czytania

Frogster prezentuje dziś ognistego „Piromantę” – pierwszą z trzech klas postaci gry typu Hack`n`Slash MMO pod tytułem Mythos. Piromanta, dzięki specjalnym umiejętnościom kontrolowania ognia, nie tylko podgrzeje atmosferę wśród graczy – żaden z niezliczonych potworów zaludniających instancje świata Mythos nie jest bezpieczny w starciu z tą wysoce konfigurowalną klasą.

Gracze mają możliwość rozwinięcia jednego z trzech drzewek umiejętności, które się od siebie zasadniczo różnią. Każde z nich obejmuje wiele różnych umiejętności, które poszukiwacze przygód będą starali się opanować do perfekcji w trakcie gry. Doskonalone zdolności będą również miały wpływ na technikę walki i styl gry Piromanty. Umiejętności, które pozwalają na walkę z dystansu i technikę bitwy typową dla czarodzieja ognia, uczynią go tak zwanym „Zaklinaczem Płomieni”. Kolejna możliwa specjalizacja Piromanty to „Ostrze Spopielenia” – zamieni go ona w magicznego wojownika, który toczy boje w bezpośrednim zwarciu oraz zdobywa moc tworzenia tarczy ochronnej i władania zaczarowaną bronią. Z kolei „Mistrz Zwęglenia” ma możliwość wzywania pomocnych ognistych stworzeń, takich jak potężne golemy, które mogą go wesprzeć w walce, a nawet użyć własnej mocy płomieni do rażenia wrogów.

Trzy nowe filmy prezentujące umiejętności Piromanty można zobaczyć na oficjalnej stronie gry: www.mythos-europe.com. Pokażą one, jak Zaklinacz Płomieni, Ostrze Spopielenia oraz Mistrz Zwęglenia radzą sobie w akcji w mrocznych instancjach Mythos. Dodatkowo, na oficjalnej stronie można znaleźć więcej informacji na temat samej gry oraz zapisać się na zamknięte testy beta, które rozpoczną się już wkrótce.

Komentarze

0
·
Link trzeba poprawić leciutko
0
·
Zrobione. Zdarza się najlepszym. ;p
0
·
Łowca błędów. Punkty zbierasz?
0
·
Bez przesady. Po prostu czytam newsy, to się pewnie zmieni jak się rok akademicki zacznie.

Punkty? To można zbierać punkty? To cała stronę przejże

(żartuję
0
·
Zacznij od swoich postów.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...