wampir_maskarada

Matrix Reaktywacja - Matrix #2

Matrix Reaktywacja
Ocena użytkowników
6 Średnia z 2 ocen
Twoja ocena

Strażnicy atakują. Smith zostaje sklonowany. Neo wkracza w inny wymiar... Ale tym razem chyba nawet sam Wybraniec obdarzony niezwykłymi, nowymi zdolnościami nie powstrzyma zwycięskiego pochodu Maszyn.

Neo, Morfeusz i Trinity powracają w porywającej drugiej części trylogii Matrix. W walce z wrogiem, który został sklonowany, udoskonalony i zagraża ostatniej enklawie ludzkości, towarzyszą im nowi wspaniali sprzymierzeńcy. Powracają także bracia Wachowscy i producent Joel Silver prezentujący niezwykłą wizję, która poraża zmysły, porusza serca i pokazuje, jak wyglądać będzie kino przyszłości.

Czym jest Matrix? Na to pytanie nie znamy jeszcze pełnej odpowiedzi. Pojawia się więc następne: kto stworzył Matrix? Odpowiedź czeka w świecie nieprawdopodobnych możliwości i przeznaczenia, które prowadzi od rewelacji do Rewolucji.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Rozwodzenie się nad poziomem kontynuacji filmowych hitów nie ma chyba sensu. W większości przypadków sequel podąża drogą: więcej, mocniej, szybciej, co odbija się zazwyczaj w widoczny sposób na scenariuszu i fabule. Jednak jako niepoprawny optymista, zawsze mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Nawet jeśli produkcja nie przeskoczy wysoko postawionej poprzeczki, to przynajmniej jej dorówna. Nie inaczej sprawa miała się z wybitnym "Matrixem". Zachwycał on nie tylko znakomitymi efektami... czytaj dalej...

Galeria Zobacz więcej »

Newsy Zobacz więcej »

Filmy z cyklu

  • Matrix
    #1 Matrix
  • Matrix Rewolucje
    #3 Matrix Rewolucje
  • Matrix Zmartwychwstania
    #4 Matrix Zmartwychwstania

Obsada

Wczytywanie...