Podobno nad Mass Effectem 4 pracuje już 200 osób.

1 minuta czytania

Podobno wydanie Dragon Age: Inkwizycja pozwoliło EA powiększyć zespół tworzący Mass Effect 4. Do tej pory nad projektem pracowało 50 osób. Teraz ta liczba urosła do 200. Tak przynajmniej twierdzi shinobi602, który słynie z dość wiarygodnych informacji jakimi dzieli się na NeoGAFie. Nie zmienia to jednak faktu, że gra ukaże się raczej w przyszłym roku. Twierdzi również, że kolejna część ukaże się już bez numeru w tytule. Oficjalnie jednak BioWare nie podaje żadnych informacji, chociaż podobno nazwa jest już ustalona.

mass effect 4

A wy? Macie jakieś przeczucia względem Mass Effect 4? Nowy Dragon Age: Inkwizycja obudził w was nadzieje na jeszcze jakieś dobre tytuły ze stajni EA?

Źródło: www.neogaf.com

Komentarze

0
·
Mam przeczucie, że przy Mass Effect spędzę sto godzin, bo tradycyjnie przejdę ją dwa razy z rzędu ;p
0
·
A mi się nadal nawet nie chce odpalić, bo pewnie też bym go już ze dwa razy przeszła.
0
·
Jak to nie chce? Nawet na moim gracie się uruchamia;p
0
·
A u mnie nie chce z jakiegoś powodu. Chociaż się jeszcze nie wgryzałam w te powody zbyt specjalnie. Ot uruchamia się przez Steama, a później od razu wyłącza. Może po sesji do tego usiądę, bo teraz nie potrzebuję dodatkowych odciągaczy uwagi.
0
·
Mass Effect przez Steama? Jak chcesz, mogę Ci pożyczyć ME1, bo mam na płytkach. ME2 i ME3 niestety na Origina.
0
·
Lol. Właśnie mi przypomniałeś, że też mam gdzieś na płytce. Doobra, pogrzebię w tym po sesji. Ale wtedy też możesz mi pożyczyć płytkę, najwyżej będzie pretekst, żeby się spotkać na piwo.
0
·
Co racja, to racja. Wpadnę do was z płytką i piwem ;D

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...