Mass Effect: Andromeda – poznajcie rasę Kett

1 minuta czytania

Wiemy już mniej więcej, z jakimi gatunkami będziemy panoszyć się po dziewiczej przestrzeni galaktyki Andromedy, więc teraz przyszedł czas na jej gospodarzy, którym w niesmak intruzi podnoszący ręce na ich strefy wpływu.

mass effect: andromeda, kett

Jak doskonale wiemy rasa Kett będzie głównym przeciwnikiem podczas wyprawy Rydera. Mogliśmy to zaobserwować na ostatnim zwiastunie, jak i dowiedzieliśmy się o tym za pośrednictwem pierwszych konkretnych informacjach na temat gry.

mass effect: andromeda, kett

Gatunek ten stawia na militarystyczne rozwiązania, o czym świadczy chociażby budowa ich ciała, stanowiąca skorupę z kości, co przekłada się również na pancerz. Twórcy zaznaczają, że głównym założeniem podczas projektowania Kettan było odejście od konceptu znajomych, humanoidalnych ras znanych z trylogii. Ostatecznie jednak postawiono na pewien kompromis, gdyż studio wyszło z założenia, że gracze nadal muszą utożsamiać się z nowym gatunkiem. Przedstawiciele BioWare zdradzili także, iż szczególnie wiele czasu poświecono na zaprojektowanie głowy, ponieważ to ona przyciąga przede wszystkim uwagę graczy.

Jak Wam się podoba nowy gatunek w uniwersum "Mass Effect"?

Komentarze

0
·
Nie podoba mi się ten design. Wyglądają jak kamienne golemy po ćwiczeniach Chodakowskiej.
0
·
Kolejna mutacja Protean zbieraczo podobna?
0
·
Ech, mogli jednak bardziej zaszaleć z tą rasą - nowa nieznana galaktyka to chyba wypada spotkać jakiś mniej humanoidalnych adwersarzy. Na pierwszy rzut oka wydają się trochę mało ciekawi, a przypominają ludzi pewnie tylko dlatego, aby zostawić furtkę na pierwszą przedstawicielkę do romansu w sequelu - w końcu Bioware

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...