Królowa Zdrajców - Trylogia Zdrajcy #3

Królowa Zdrajców
Ocena użytkowników
6.9 Średnia z 5 ocen
Twoja ocena
Game Exe Patronuje

Wydarzenia w Sachace zmierzają do punktu kulminacyjnego, gdy Lorkin powraca po kilku miesiącach spędzonych wśród buntowników. Królowa Zdrajców powierza mu doniosłe zadanie wynegocjowania przymierza między jego ludem a Zdrajcami. Lorkin musi zostać budzącym postrach czarnym magiem, aby móc okiełznać potęgę całkowicie nowego rodzaju mocy wykorzystywanej do tworzenia klejnotów. Wiedza ta może przynieść zmiany w Gildii Magów lub sprawić, że Lorkin na zawsze pozostanie wygnańcem.

Królowa Zdrajców to triumfalne zwieńczenie „Trylogii Zdrajcy” zapoczątkowanej przez Misję Ambasadora i rozwiniętej w tomie pod tytułem Łotr.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

"Królowa Zdrajców", autorstwa Trudi Canavan, jest ostatnią częścią "Trylogii Zdrajców" oraz zwieńczeniem, jak można przypuszczać, rozdziału przygód w Kyralii, po raz pierwszy przedstawionej w "Trylogii Czarnego Maga". Po sześciu książkach opisujących historie Sonei oraz Gildii Magów, można było spodziewać się więcej po tej powieści. Postacie oraz proza jak zwykle ujmujące, jednakże cała "Królowa Zdrajców", dostarcza czytelnikowi płytkiej fabuły z niewielkim rozwojem. Pomimo wszystko część ta... czytaj dalej...

Książki z cyklu

  • Misja Ambasadora
    #1 Misja Ambasadora
  • Łotr
    #2 Łotr
Wczytywanie...