outpost2
Kingdom Come: Deliverance

Darmowy weekend z Kingdome Come: Deliverance

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wciąż nie przekonany do zakupu "Kingdome Come: Deliverance"? Jesteś hardkorem zdolnym ukończyć każdą grę w dwa dni? Dziewczyna wpada z wizytą, a ty chcesz zaszpanować jej jakąś nowszą grą? Jeżeli któreś z powyższych jest prawdą to nie martw się. Dan Vavra razem z Warhorse Studios są gotowi uratować ci życie. "Kingdom Come: Deliverance " w wersji Royal Edition będzie możliwe do pobrania za darmo od dzisiaj do końca tego weekendu na platformie Steama. Więc koniec z wymówki i wszyscy zgodnie przywdziejmy onuce Jindricha.

kingdome come: deliverance
Kingdom Come: Deliverance

Nie byłoby to zaskoczeniem patrząc na to, jak dobrze przyjęto tę produkcję i na fakt, że gracze chętnie wróciliby do realistycznych klimatów czeskiego średniowiecza. Studio Warhorse nie gnuśnieje i wiele wskazuje na to, że już mocno dłubie przy kontynuacji albo projekcie opartym na analogicznych fundamentach.

kingdom come

Po pierwsze firma się dozbraja i to dosłownie. Twórcy opublikowali niedawno na swoim Twitterze zdjęcie z sesji motion capture, gdzie nagrywane są kombinacje ruchu z nową bronią białą oraz tarczą. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że prace nad “Kingdom Come: Deliverance” już dawno zostały zakończone i tytuł raczej nie otrzyma większego wsparcia. Nawet gdyby – raczej nie zdecydowano by się inwestować dodatkowych pieniędzy na kosztowne sesje w celu stworzenia prostego dodatku.

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance – recenzja gry

Dodał: , · Komentarzy: 0
kingdome come: deliverance

Czechy, pierwsza połowa XV wieku. Miejsce zdecydowanie niezbyt przyjemne. Chyba że dla ekscentryków lubiących oglądać płonące miasta i wsie. Tak było w czasach, kiedy wśród husytów szalał Reynevan z Szarlejem i Samsonem, jak również w przygodach Henryka ze Skalicy...

W "Kingdom Come: Deliverance", tytule czeskiego studia Warhorse, wcielamy się w postać wspomnianego już Henryka. Prostego, niepiśmiennego i niezbyt rozgarniętego syna kowala. Nie zapowiadało się, aby jego życie miało obfitować w przygody. Ot, karczemna pijatyka tudzież obrzucenie łajnem chaty niemieckiego sąsiada głupio gardłującego za Zygmuntem Luksemburskim. Do czasu, kiedy ów uzurpator prawowitego pana Czech, Wacława IV, postanowił w 1403 roku puścić z dymem lojalną prawowitemu monarsze mieścinę.

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance za darmo!

Dodał: , · Komentarzy: 1

Można kręcić nosem na platformę Epic Games Store, jest pole do otwartej krytyki czy wręcz uzasadnionej nienawiści, ale przychodzi taki okres w życiu gracza, gdy powiedzenie – “jeżeli nie możesz ich pokonać, dołącz do nich” – nabiera sensu. No, a to że zespół odpowiedzialny za serwis wie jak przyciągnąć opornych, nie tylko za pośrednictwem smakowitych ekskluzywnych tytułów, wielką tajemnicą nie jest.

kingdom come: deliverance

Tym razem postanowił skusić graczy kolejną darmową produkcją. Nie tam jakimś śmiesznym “indykiem” czy klasyczną perełką, którą od wielu lat posiada większość graczy. Zamiast tego, z okazji walentynek, postanowiono przywalić z grubej rury. No bo trzeba przyznać, że niesamowicie ciepło przyjęty cRPG od naszych południowych sąsiadów, który ma ledwo dwa lata na karku, to oferta obok której ciężko przejść obojętnie.

Kingdom Come: Deliverance

Coś się kończy, coś się zaczyna. Narzędzia modderskie są ostatnim z zapowiedzianych DLC do "Kingdom Come: Deliverance". Co dalej? Co czeka nas w przyszłości? Kontynuacja historii Jindřicha.? Sequel osadzony w innym okresie historycznym na przykład podczas Wojny Trzydziestoletniej? Kto wie... Na razie skupmy się na teraźniejszości i nieskończonym możliwością jakie dadzą nam mody. Już nie mogę doczekać się przemierzania piętnastowiecznych Czech na swoim wiernym Harleyu z strzelbą u pasa. Albo dosiadania smoka i niszczenia okolicy za pomocą deszczu ognia. Lub zamienienia wszystkich postaci w słodkie dziewczynki z anime.

kingdom come: deliverance
Kingdom Come: Deliverance

Premiera "Kingdom Come: Deliverance już 13 lutego anno domini 2018. Z tej okazji twórcy pobłogosławili nas dwoma rzeczami – nowymi trailerami oraz możliwością kupienia gry w przedsprzedaży! Nowe trailery opowiedzą nam historię głównego bohatera, syna kowala Henry'ego (iście czeskie imię), oraz możliwości rozwiązywania problemów za pomocą ostrza, sprytu lub gorzałki. W rozwinięciu znajdują się również informacje o wymaganiach sprzętowych i konkursie mogącym spełnić nasze marzenia.

kingdom come: deliverance
Kingdom Come: Deliverance

Wieki średni obfitowały w narzędzia do czynienia krzywdy bliźniemu. Do najbardziej popularnych zaliczały się miecze, topory, buzdygany, buławy, halabardy, gizarmy, korsyki, beci de corbin, czeskie łyżki, gwiazdy zaranne, cepy bojowe, młoty bojowe, glewie oraz... KAPUSTY. Tak kapusty! Nie ma powodów do powątpiewań. Dzięki zaawansowanemu silnikowi fizycznemu "Kingdom Come: Deliverance" kapusta może okazać się potężniejsza od miecza!

kingdom come: deliverance
Kingdom Come: Deliverance

Jak powstawała muzyka do Kingdom Come: Deliverance

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nowe wideo skupia się na procesie tworzenia oprawy muzycznej do "Kingdom Come: Deliverance". Muzyka jest istotnym elementem gry Warhorse Studios, wciągając gracza w średniowieczny świat i podkreślając wagę sytuacji, którym stawia on czoło. Nagrane przy udziale orkiestry utwory uzupełniają to, co widać na ekranie.

kingdom come: deliverance
Kingdom Come: Deliverance

Kiedy miejscowa władyka Lord Hanush nakazuje ci rozwiązać sprawę napadu na jego stajnię, stajesz przed niezwykle ciężkim zadaniem. Jak rozwiązać ten problem? Zaufać swej prawicy i dać wszystkim podejrzanym po głowie? Postawić na zręczność języka i wydobyć prawdę za pomocą słodkich kłamstewek i pochlebstw? A może oddać się mrokowi, a więc wejść i wyjść zanim ktoś się zorientuje?

kingdom come: deliverance
Wczytywanie...