szczury_wroclawia_szpital
kingdom come: deliverance,band of bastards

W najnowszym DLC zatytułowanym "Bands of Bastards" Henry (lub poprawnie Jindřich) stanie przed nie lada wyzwaniem. Przyjdzie mu się wcielić w rolę... przewodnika dla tytułowej zgrai szubrawców, która została sprowadzona przez Sir Radziga Kobyłę w celu wybicia bandytów niepokojących mieszkańców Rattay. Szybko jednak okazuje się, że najemnicy są równie skłonni do walki z rzezimieszkami jak do bitki i wypitki oraz nieprzystojnego dostawiania się do nadobnych białogłów. Oprócz tego podczas podróży przez ziemie otaczające Rattay dowódca kompani baron Kucho z Rychwaldu napotyka swojego rywala i zaprzysięgłego wroga Radziga, a w powietrzy robi się gęsto od bełtów i mieczy.

Informacja prasowa

Po czterech latach od kampanii na Kickstarterze Kingdom Come: Deliverance czeskiego studia Warhorse zagościło na rynku – zbierając bardzo dobre recenzje. Twórcy jednak nie spoczywają na laurach – w drodzę są już kolejne udoskonalenia! Dystrybutorem gry jest CDP.

kingdom come: deliverance

Premiera "Kingdom Come: Deliverance już 13 lutego anno domini 2018. Z tej okazji twórcy pobłogosławili nas dwoma rzeczami – nowymi trailerami oraz możliwością kupienia gry w przedsprzedaży! Nowe trailery opowiedzą nam historię głównego bohatera, syna kowala Henry'ego (iście czeskie imię), oraz możliwości rozwiązywania problemów za pomocą ostrza, sprytu lub gorzałki. W rozwinięciu znajdują się również informacje o wymaganiach sprzętowych i konkursie mogącym spełnić nasze marzenia.

kingdom come: deliverance

Wieki średni obfitowały w narzędzia do czynienia krzywdy bliźniemu. Do najbardziej popularnych zaliczały się miecze, topory, buzdygany, buławy, halabardy, gizarmy, korsyki, beci de corbin, czeskie łyżki, gwiazdy zaranne, cepy bojowe, młoty bojowe, glewie oraz... KAPUSTY. Tak kapusty! Nie ma powodów do powątpiewań. Dzięki zaawansowanemu silnikowi fizycznemu "Kingdom Come: Deliverance" kapusta może okazać się potężniejsza od miecza!

kingdom come: deliverance

Nowe wideo skupia się na procesie tworzenia oprawy muzycznej do "Kingdom Come: Deliverance". Muzyka jest istotnym elementem gry Warhorse Studios, wciągając gracza w średniowieczny świat i podkreślając wagę sytuacji, którym stawia on czoło. Nagrane przy udziale orkiestry utwory uzupełniają to, co widać na ekranie.

kingdom come: deliverance

Kiedy miejscowa władyka Lord Hanush nakazuje ci rozwiązać sprawę napadu na jego stajnię, stajesz przed niezwykle ciężkim zadaniem. Jak rozwiązać ten problem? Zaufać swej prawicy i dać wszystkim podejrzanym po głowie? Postawić na zręczność języka i wydobyć prawdę za pomocą słodkich kłamstewek i pochlebstw? A może oddać się mrokowi, a więc wejść i wyjść zanim ktoś się zorientuje?

kingdom come: deliverance

Informacja prasowa

Warhorse Studios i Deep Silver ogłosiły skład Limitowej Edycji Kolekcjonerskiej oraz Edycji Specjalnej gry Kingdom Come: Deliverance, która 13 lutego 2018 roku pojawi się na PC, PS4 i Xbox One. Jej dystrybutorem jest firma CDP.

kingdom come: deliverance

Jednym z celów przyświecających twórcom "Kingdom Come: Deliverance" było utworzenie jak najbardziej rozbudowanego i realistycznego systemu walki bronią białą. I na Rany Chrystusowe i Przenajświętszą Panienkę, udało im się! W najnowszej aktualizacji dyrektor kreatywny Daniel Vara i główny projektant Viktor Bocan wyłuszczają sekreta starć. Czegóż tam nie ma, ciosy z każdej strony, szczerbienie pancerza i broni, rozbudowana fizyka, różne rodzaje ciosów, okrążanie wrogów et cetera.

kingdom come: deliverance

Jak wiadomo z wcześniejszych trailerów, twórcy "Kingdom Come: Deliverance" włożyli sporo pracy w stworzenie realistycznego systemu walki bronią białą. Jednak czasami niektóre sytuacje lepiej rozwiązać w cichy sposób. Najnowszy trailer pokazuje nam wszystkie skrytego taktyki wykańczania wrogów typu duszenie, sztyletowanie oraz zatruwanie jedzenia. Znalazło się też miejsce na krótki pokaz walki bronią oraz pięściami.

kingdom come: deliverance

Studio Warhorse z przyjemnością informuje, że dnia trzeciego marca wystartowała dostępna na komputery osobiste wersja beta "Kingdom Come: Deliverance". Zawiera ona krótki fragment fabuły, dużą ilość zadań pobocznych, zmieniony system walki, nowe uzbrojenie i pierwszą bitwę na wielką skalę.

kingdom come: deliverance
Wczytywanie...