Zapakuj GOG do szkolnego plecaka

2 minuty czytania

Czas szkoły masz już dawno za sobą? Niezależnie od wieku, spakuj plecak i przygotuj się na prawdziwą szkołę grania z wyprzedażą Back to School na GOG.COM. A jeśli jesteś już mistrzem, pokaż klasę wszystkim potworom, demonom i innym typom spod ciemnej gwiazdy! Tylko koniecznie podziel się też tą mistrzowską wiedzą ze swoim potomstwem lub rodzeństwem, gdy już wróci ze szkoły, bo ono też zasługuje na odrobinę zabawy po ciężkim dniu!

back to school

Podczas wyprzedaży Back to School znajdziesz na GOG.COM ponad 250 okazji z rabatami do 90%, w tym klasyki, hity na czasie i wybitne produkcje niezależne, oczywiście bez DRM. Wyprzedaż potrwa do 6 września, do godziny 15:00.

Może masz ochotę odświeżyć sztukę polowania na potwory z profesorem Geraltem z Rivii w grze "Wiedźmin 3: Dziki Gon w Edycji Gry Roku", albo podszlifować żeglarstwo w "Pillars of Eternity II: Deadfire – Obsidian Edition"? Z okazjami, które przygotowaliśmy warto wrócić na te zajęcia, nawet jeśli masz je już za sobą. Nie zapomnij też o lekcjach jazdy konnej i kowalstwa w "Kingdom Come: Deliverance"!

back to school

Na wyprzedaży Back to School nie mogło zabraknąć tytułów, które dołączają do katalogu GOG.COM bez DRM. Tym razem witamy na naszej platformie wybitne połączenie strategii i tower defense "They Are Billions" oraz "Cooking Simulator" i "Thief Simulator"!

back to school

Nie przegap też innych tytułów, wśród których z pewnością znajdziesz idealne okazje dla siebie, w tym: "Hellblade: Senua's Sacrifice", "The Surge", "Vampyr, Darkest Dungeon", "PC Building Simulator", "ATOM RPG: Post-apocalyptic indie game", "Foundation", "Dragon's Dogma: Dark Arisen", "Wojnę Krwi: Wiedźmińskie Opowieści" i wybitne "Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition"!

Sprawdź koniecznie wszystkie okazje, które przygotowaliśmy na powrót do szkoły! Wyprzedaż Back to School potrwa na GOG.COM do 6 września, do godziny 15:00.

Dodatkowo GoG oferuje nam ten oto wyczesany w kosmos plan lekcji. Wszystkie dziewczyny/chłopacy będą nam go zazdrościć.

back to school

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...