bitwa_blizniakow

Marvel atakuje rynek gier z Telltale Games!

1 minuta czytania

To doskonała wiadomość dla wszystkich wielbicieli gier od studia Telltale Games. Twórcy takich przygodówek jak "The Wolf Among Us", "The Walking Dead" oraz "Game of Thrones: A Telltale Games Series" stworzą produkcję osadzoną w uniwersum Marvela! Miejmy nadzieję, że firma zdoła produkować kolejne odsłony swoich gier w tak szybkim czasie. Przypomnę, że przecież w planach jest również tytuł na podstawie "Minecrafta". Do tego należy dodać ewentualne kontynuacje rozpoczętych serii.

marvel, telltale games

Spodziewać się można oczywistego – czyli kolejnej przygodówki, która będzie ukazywała się w odcinkach, miała dialogi pełne różnych opcji oraz sceny akcji, kiedy trzeba będzie wcisnąć odpowiedni klawisz. Zaznaczam jednak, że tego można się właśnie spodziewać – o produkcji wiemy na ten moment niewiele.

marvel, telltale games series

Jej premiera nie nadejdzie prędko – została zaplanowana dopiero na 2017 rok. Obiecano zawiły scenariusz oraz atrakcyjną grafikę – ta druga z pewnością by się przydała, bo takie "Game of Thrones: A Tellale Games Series" potrafi pod tym względem odstraszyć. Warto zauważyć, że Marvel świetnie wzbogaca swoje uniwersum – rządzi już w filmach, wśród seriali zmiótł konkurencję "Daredevilem", a tu rozpoczyna atak na rynek gier. Nic tylko czekać na pierwsze konkrety i efekty prac!

Komu powinna zostać poświęcona gra Telltale Games? Osobiście chciałbym Deadpoola.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...