„Heroes VI” – Archanioł rozrzutności

2 minuty czytania

Jesteś potentatem naftowym i zbiłeś niemały majątek na układach z szejkami arabskimi? Na gazie ziemnym zjadłeś zęby i mówisz per „Ty” szefostwu Gazpromu? Ostatnio „rozbiłeś bank” w jednym z legendarnych kasyn Las Vegas? Może jesteś geniuszem finansowym i wypełniłeś po brzegi swój portfel dzięki spekulacjom na giełdzie? Jeżeli tak, to pewnie zastanawiasz się, co zrobić ze swoją nową fortuną. Odłożenie pieniędzy do banku jest dla mięczaków, sportowy samochód gwizdną zanim się spostrzeżesz, a rejs na dziewicze wyspy w towarzystwie półnagich modelek jest taki oklepany.

archanioł michał, heroes vi

Ha, to dopiero zagwozdka! Szczęśliwie, Ubisoft Polska nadciąga z pomocą i przyszykowuje specjalną ofertę dla prawdziwych fanatyków „Heroes of Might & Magic”, którzy „śmierdzą groszem”. Co powiecie na wyjątkową figurkę Archanioła Michała, która uzupełni Wasz pozłacany ołtarzyk ku czci tej kultowej serii?

archanioł michał, heroes vi
  • Limitowana ilość: 500 sztuk.
  • Wymiary: 37cm wysokości, 61cm szerokości. Sam Anioł (bez skrzydeł) : 26cm. Podstawa: 3.5cm.
  • Materiał: Polyresin.

Wygląda olśniewająco, nieprawdaż? Pięknie prezentowałaby się za szklaną gablotą, obok figurki Alduina i diamentowej karafki. Niewątpliwy obiekt zazdrości graczy ze wszystkich miast, miasteczek oraz wsi. Swoista odmiana zapalania kubańskich cygar stuzłotowymi banknotami, posążek okazujący umiłowanie do najskrytszych, hedonistycznych żądz.

Cena? Skromne 990 zł. Pół mojej miesięcznej wypłaty.

Dajcie spokój, kto to kupi? Ja rozumiem, że mamy do czynienia z kolekcjonerskim przedmiotem, a to jest równoznaczne z niemałą kwotą, ale są pewne granice. Jest wiele niezależnych sklepów, które za mniejszą cenę proponują o wiele lepszą ofertę, dlatego też nie wróżę tutaj sukcesu Ubisoft Polska. Chyba, że Donald Tusk ma rację i faktycznie jesteśmy zieloną wyspą pośród morza czerwieni.

Nie zrozumcie mnie źle, strasznie się cieszę, iż pojawiają się tego typu oferty, bo to oznacza, że nasz rynek powoli zaczyna wychodzić z zaścianka i wydawcy upatrują w nim jakieś zyski (nie na zasadzie „mniejszego zła”), a to zawsze słodka informacja. Tylko proponowałbym trochę rozwagi. Za tysiąc złotych można zorganizować mały wyjazd z paczką znajomych lub, bo ja wiem, znacznie usprawnić nasz wysłużony sprzęt, a nie wydać tę kwotę na figurkę, która za kilka miesięcy obrośnie w kurz.

Komentarze

0
·
Zarabiasz 2000 zł / mc?
0
·
Gdyby dali kobietkę, to może bym potem tego szukał na aukcjach do kupienia, ale tak to zdecydowanie przesadzili, bo nie wygląda mi na to, by ich koszty produkcji wyniosły na tyle dużo, żeby dosolić taką cenę.
0
·

Cytat

Cena? Skromne 990 zł. Pół mojej miesięcznej wypłaty.

Tokar 990 zł to jest pół Twojej wypłaty? Jeżeli tak to Tobie zazdroszczę a tak na serio to ja raczej tego nie kupuję .Owszem figura Archanioła jest ładna i nawet świetnie się prezentuje ale takie rzeczy to nie są dla mnie.
0
·
jaaaaaa pieerdolee.... (double epic face palm)
0
·
Cena mnie zabiła, dobił tekst że anioły są największą ikoną M&M...
Zawsze myślałem że czarny smok, bo całą serie był ;p
0
·
Wszystkie powyższe wypowiedzi rozumiem i zgadzam się = przegięcie, ale wydaje mi się, że potencjał rynku został właściwie oceniony przez firmę. Brakuje mi tylko fabularnego pretekstu, powodu dla którego szanowny prezes miałby coś takiego kupić (np. synowi).
0
·
Powód jest taki, że jest tylko 500 sztuk, a rasowy prezes lubi mieć coś, czego nie mają inni;p
0
·
O nie! Nie namówicie mnie na to!
0
·

Cytat

Zarabiasz 2000 zł / mc?


W lokalnej walucie.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...