Oficjalny poradnik do Heroes VI już w sprzedaży

1 minuta czytania

Do sprzedaży trafił Oficjalny poradnik do gry Might&Magic: Heroes VI, czyli kolejna publikacja Ringier Axel Springer Polska w formie poradnika.

oficjalny poradnik heroes vi

Poprzednio zaryzykowano z oficjalnym poradnikiem do gry Wiedźmin 2 i najwyraźniej tamta książka sprzedała się na tyle dobrze, że postanowiono wydać w Polsce także kolejne tego typu publikacje.

Tym razem pod lupę trafiła kolejna odsłona "Hirołsów". W środku Oficjalnego poradnika znajdziemy opis przejścia wszystkich misji wraz z poradami, czyli to, na czym przeciętnemu graczowi należy chyba najbardziej. Do tego dostaniemy jeszcze wielką, rozkładaną mapę na wzór tej, którą dołączano do opisu przygód Geralta. Wszystko to zostanie zamknięte w lakierowanej okładce, dzięki czemu na półce Oficjalny poradnik ma się prezentować okazale.

144 strony tej publikacji to nie tylko opis misji, ale także zadań pobocznych. Twórcy prezentują także porady taktyczne zarówno w kwestii walki, jak i rozwijania naszych miast. Chyba ktoś czytał moją recenzję analogicznego poradnika do Wiedźmina 2, gdyż tym razem znajdziemy także spis najsilniejszych artefaktów wraz z ich lokalizacją.

oficjalny poradnik heroes vi

Resztę stron wypchano kulisami powstawania szóstej odsłony serii, w tym kilka ciekawostek od samych twórców gry. Na deser dostaniemy kilka grafik koncepcyjnych, które równie dobrze możemy oglądać chociażby na stronie głównej gry.

Całość wyceniono na 29,99 PLN. Przy takiej cenie można się spodziewać konkurencji ze strony tańszego wydania specjalnego Komputer Świat Gry. Wybór pozostawiamy wam.

Komentarze

0
·
Wypuszczać tego typu książeczkę na miesiąc przed premierą gry? Ryzykowne. Miejmy nadzieje, że faktycznie wysnuli wnioski od czasu poradnika do "Wiedźmina 2", bo tego typu publikacje to ciekawa sprawa, zważywszy na fakt, iż twórcy/dystrybutorzy powoli odchodzą od grubych, papierowych instrukcji
0
·
Czy taki poradnik nie powinien być standardowo dołączany do gry?
0
·
Pewnie i powinien, ale jak by wtedy na nim zarobili?
0
·
Pewnie podnieśliby po prostu cenę gry o te 30 złotych;p
0
·
Aż mnie korci, by z okazji tego, że wychodzi szósta część jednej z moich ulubionych gier, napisać artykuł o poprzednich odsłonach

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...