outpost2

Tydzień Herosów – Dzień #2

2 minuty czytania

Po wczorajszym powrocie do przeszłości pozostajemy na miejscach i mocno trzymamy się tarczy. Niektórzy przypomnieli sobie magię "Heroes of Might & Magic: A Strategic Quest", inni zaś dopiero poznali tę starą opowieść o dawnych bohaterach. Dziś kontynuujemy tę nostalgiczno-edukacyjną wycieczkę, z nową recenzją, wywiadem i konkursem w tle.

heroes, hom&m2, heroes of might and magic 2, heroes 2

Zbrójcie się zatem, polerujcie czarne łuski smoków i przygotowujcie się, do dzisiejszego Turnieju. Oto przed Wami drugi dzień Tygodnia Herosów. Dzień, którego symbolem będzie zmutowany zombie!

Zaczynamy od wspomnienia gry, od której większość z nas zaczynała swoją przygodę z heroiczną sagą strategiczną. Kto nie pamięta tych cudownych kompozycji? Niezrównanego klimatu, do dzisiaj pozwalającego bez oporów siadać do "Heroes of Might & Magic II"?

Plik wideo nie jest już dostępny.

Poza powyższą recenzją, oferujemy Wam kolejne atrakcje.

Konkurs

Pierwszą z nich jest możliwość wygrania WSZYSTKICH 6ciu części sagi, co może zrobić każdy, kto odpowie na nasze pytania. Wczoraj pytaliśmy o jednostki i świat "Herosów 1". Dziś pytanie dotyczy symbolu drugiej odsłony sagi:

  • Jaki straszliwy okrzyk wznoszą atakujące wampiry?

Odpowiedzi, tak jak poprzednio, prosimy słać na adres: konkurs@gameexe.pl. Oczywiście poza odpowiedziami, proszę podać imię, nazwisko, a także dane do kontaktu.

Wywiad

Rozmów z bohaterami świata Herosów nigdy dość. Dotąd indagowaliśmy już Ty Cruelsufferera oraz Zurikatę, naszych Bogów Wojny, biorących udział w Wielkim Turnieju Bohaterów Mocy i Magii. Dziś, za sprawą umiejętności "Tłumaczenie" na poziomie Mistrzowskim, Vitanee oddaje Wam pierwszą z 5 części wywiadu z twórcami "Might&Magic X".

Turniej

Wspomniany turniej – mistrzostwa największych strategów królestwa, pełne demonicznych skrzydeł, uschniętych i odciętych kończyn, barbarzyńskich okrzyków oraz monstrualnych komarów, tnących niemiłosiernie na wilgotnych bagnach. Już dziś od 19 startują pierwsze potyczki 1 na 1, na małych polach bitew, gdzie szybkość działania i sprytne planowanie zapewnią sukces najlepszym. Wszystkich herosów, którzy z jakichś względów nie zgłosili się wcześniej do chwalebnej rywalizacji, zapraszam do turniejowego tematu na forum!

might and magic, grafika rocznicowa

Komentarze

0
·
Hurra, hurra!
0
·
xD

Cytat

Dziś, za sprawą umiejętności "Tłumaczenie" na poziomie Mistrzowskim

Raczej "język wroga".

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...