Galaktyka w ogniu - Herezja Horusa - Warhammer 40k #3

Galaktyka w ogniu
Ocena użytkowników
9,06 Średnia z 8 ocen
Twoja ocena

Plac wyglądał makabrycznie – zalany krwią po kostki, zasłany nieprzeliczonymi tysiącami trupów. Większość była rozerwana pociskami z bolterów, ale wiele zostało porąbanych łańcuchowymi mieczami albo wprost rozszarpanych na strzępy.

Na tę chwilę fani Warhammera 40k czekali całe lata. Nowy tom cyklu Herezja Horusa! "Galaktyka w ogniu" i Ben Counter. Dowiedz się więcej. Bądź tam i patrz, jak Horus odwraca się od Imperatora. Patrz, jak Isstvan III spływa rzekami krwi. Patrz, jak brat zabija brata.

Wojmistrz Horus odzyskuje siły po odniesionych okrutnych ranach i prowadzi tryumfujące siły Imperium przeciwko zbuntowanej planecie Isstvan III. Rebelia zostaje szybko zdławiona, ale jednocześnie zdrada Horusa odkrywa swe oblicze – planeta zostaje spustoszona bombami wirusowymi, a Kosmiczni Marines zwracają się przeciwko własnym braciom w najbardziej gorzkiej z wszystkich możliwych wojen.

Otwierająca trylogia epickiej nowej serii wybucha życiem pod piórem Bena Countera. Rozpoczyna się Herezja Horusa!

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Imperatorze chroń nas, Mistrz Wojny zdradził! No właśnie, tej części nigdy nie rozumiałem. Może powinienem o tym wspomnieć w mojej recenzji drugiego tomu cyklu Herezji Horusa, ale z drugiej strony dopiero lektura części trzeciej rzuciła trochę więcej światła na całą sprawę. Kto czytał, niech zastanowi się razem ze mną – dlaczego Horus zdradził? Dlaczego odwrócił się od swojego ojca, wiedząc, że kuszenie na Davinie jest właśnie tym – kuszeniem? Nadczłowiek, Prymarcha, najdoskonalszy spośród... czytaj dalej...

Książki z cyklu

  • Czas Horusa
    #1 Czas Horusa
  • Fałszywi Bogowie
    #2 Fałszywi Bogowie
  • Ucieczka Eisensteina
    #4 Ucieczka Eisensteina
Wczytywanie...