Znamy odtwórczynię roli Supergirl

1 minuta czytania

Stacja CBS ujawniła nam imię i nazwisko aktorki, która wcieli się w rolę Supergirl. Serial o tytułowej kuzynce Supermana ma być kolejnym hitem i szansą na ukazanie Kary Zor-el w zupełnie nowym świetle.

supergirl, cbs

Tak jak "Smallville (w Polsce wyświetlany jako "Tajemnice Smallville") ukazywał nam początki kariery Supermana, tak nadchodzący serial na łamach stacji CBS przedstawi nam losy przyszłej Supergirl, czyli pochodzącej z Kryptonu Kary Zor-el. Kto stanie się następczynią Laury Vandervoort, która wcielała się w tę postać we wspomnianym wielosezonowym hicie CW?

Chętnych nie brakowało, jednak z racji tego, iż serial kierowany się przede wszystkim do młodzieży, trudno było spodziewać się bardziej doświadczonej aktorki. Nie jest jednak najgorzej, bowiem w roli Kary ujrzymy Melissę Benoist.

melissa benoist, supergirl

Amerykańską aktorkę mogliśmy już oglądać w nominowanym do Oscarów "Whiplash", chociaż większość fanów pewnie kojarzy to nazwisko z rolą Marley Rose z "Glee". W godzinnym odcinku pilota spróbuje nas przekonać do siebie i pokazać losy dziewczyny, którą przygarnęła rodzina Danverów. Obecnie kuzynka niejakiego Kenta ma 24 lata i próbuje poradzić sobie z niezwykłymi umiejętnościami, które musi ukrywać przed światem. Jak się pewnie domyślacie, wielka katastrofa zmusza ją do działania, dzięki czemu zmienia się w przyszła superbohaterkę.

Na datę premiery będziemy musieli jeszcze poczekać, bowiem w tej kwestii włodarze CBS nabrali wody w usta.

Komentarze

0
·
Eee... No, patrząc na niektóre grafiki z Supergirl, to inaczej wyobrażałem sobie aktorkę do tej roli. W sumie już tak bardzo nie wyczekuję tego serialu Zapowiada się młodzieżowa produkcja z bohaterką z kompleksami.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...