Mulder gotowy na powrót do Archiwum X!

FOX w tej chwili prowadzi rozmowy z Chrisem Carterem na temat nowego sezonu "Z Archiwum X". Fani przyjęli wiadomość raczej z entuzjazmem, tymczasem głos w sprawie zabrał David Duchovny. Wszak Gary Newman, dyrektor FOX TV, przyznał, że chciałby powrotu starej obsady. Czy jest to możliwe?

z archiwum x

Okazuje się, że owszem. Duchovny już zapowiada, że prędzej czy później nowy sezon "Z Archiwum X" powstanie. Ma tylko wątpliwości, co do jego formy. Przyznał, że nie jest już taki młody, podobnie jak Gillian Anderson wcielająca się w agentkę Scully. Dlatego nie jest zainteresowany tworzeniem całego sezonu, ale w odpowiednim zakresie z pewnością powróci. Ponadto z chęcią ponownie współpracowałby z Anderson.

z archiwum x

Należy przy tym zaznaczyć, że poszczególne sezony serialu miały po około dwudziestu odcinków. Może więc aktorowi chodzi o zrealizowanie mniejszej liczby, co jest zresztą zrozumiałe i popularne w dzisiejszych czasach. Obecnie serie liczą około dziesięciu epizodów, czasem nawet mniej. Podoba Wam się myśl o powrocie oryginalnej obsady w nowym "Z Archiwum X"?

Komentarze

0
·
O tak, dziesięć odcinków w sezonie, ale większy budżet - musi się udać
0
·
Jeżeli stanęłoby to na koncepcyjnym i realizacyjnym poziomie "True Detective" przy jednoczesnym zachowaniu nastroju sezonów 1-3, to byłoby cudo na kiju. Czy jednak zamiast tego nie powstanie jakiś Powrót Żywych Trupów ze zreanimowanymi pomysłami i aktorami w rolach głównych - się zobaczy.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...