Filmy

Kristen Stewart chce zagrać w filmie Marvela

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: poniedziałek, 19 stycznia 2015

Jeszcze w ubiegłym roku Al Pacino ogłosił, że film "Strażnicy Galaktyki" bardzo mu się spodobał. Chwalił go za momentami szekspirowski klimat i rozrywkowość. Przy okazji też okazało się, że z chęcią zagrałby w podobnej produkcji sygnowanej marką Marvela... I niedługo później skontaktowała się z nim osoba od Marvela. Wciąż nie wiemy, co wynikło z rozmowy, ale sytuacja została zauważona przez pozostałe grono aktorów. Dlatego doszło do kolejnej deklaracji zagrania w produkcji superbohaterskiej. Jej autorką jest... Kristen Stewart.

al pacino

Słynąca z ekranizacji "Zmierzchu" aktorka wyraziła chęć wystąpienia w filmie Marvela. Zrobiła to w wywiadzie z Yahoo Movies, gdzie przyznała również, że jest fanką kina o superbohaterach. Szczególnie interesowałaby ją rola w którejś z części "Kapitana Ameryki"... Pytanie, czy podobnie jak w przypadku Al Pacino, Marvel zainteresuje się angażem aktorki do jednego ze swoich hitów (aczkolwiek przypominam, że z Pacino doszło tylko do rozmów, więcej nic na razie nie wiemy).

kristen stewart

Chcielibyście zobaczyć Stewart w filmie Marvela?

Komentarze

manfret · poniedziałek, 19 stycznia 2015, 16:22
0
Też chcę zagrać w filmie Marvela i czekam na telefon od nich.
Trzeci Kur · poniedziałek, 19 stycznia 2015, 18:26
0
Do mnie ciągle dzwonią, ale każę im się odczepić, bo jestem w robocie i nie mogę się rozdwoić;p
Ati · poniedziałek, 19 stycznia 2015, 18:31
0
Kristen Stewart?

Obserwator · poniedziałek, 19 stycznia 2015, 19:17
0
Kristen Stewart już jest superbohaterką jednej miny, więc nie rozumiem po co jej ta rola ;_;
Audrey · poniedziałek, 19 stycznia 2015, 19:29
0
Kristen chciałaby zagrać w kolejnej części "Kapitana Ameryki"? No ja rozumiem, że ten bohater słynie z poświęcenia i dobroci, ale wszystko ma chyba swoje granice. Nie?
Vitanee · poniedziałek, 19 stycznia 2015, 21:33
0
Ale dlaczego zakładacie, że w ogóle miałaby być po tej "dobrej stronie"? Może stworzą z niej jakiegoś cyborga bez uczuć, który(a?) będzie wrogiem Kapitana?
Silverhair · poniedziałek, 19 stycznia 2015, 22:56
0
Jej uroda kojarzy mi się z latami 30-tymi. Ma wygląd gwiazdy kina niemego. Mogłaby może mignąć w jakichś retrospekcjach.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...