Z Archiwum X może powrócić!

Wiem, że "Z Archiwum X" powraca od dobrych kilku lat, ale wreszcie dostaliśmy oficjalną wypowiedź potwierdzającą, że coś się dzieje. Wszystko wskazuje na to, że na czczym gadaniu się nie skończy, i jeśli aktorzy oraz główny twórca (tak jak to wielokrotnie mówili w wywiadach) zgodzą się na powrót do kultowego serialu, ikona lat '90 znów zawita do telewizji. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

z archiwum x

Sprawcą zamieszania jest Gary Newman, dyrektor FOX TV, który w wywiadzie z dziennikarzami ujawnił podjęcie pierwszych kroków do powrotu "Z Archiwum X". W tym momencie trwają rozmowy z Chrisem Carterem, głównym twórcą serialu oraz dwóch produkcji kinowych. To jednak nie koniec, bo Newsman nie chce reebotu serii, tylko jej kontynuacji. Co to oznacza? Że David Duchowny i Gillian Anderson mogą ponownie tworzyć zgrany duet rozwiązujący paranormalne sprawy.

z archiwum x

Dan Walden z zarządu FOX zdradził jeszcze tylko, że w szuka wolnych miejsc w terminarzu aktorów. Co sądzicie o ewentualnym powrocie "Z Archiwum X"? Moim zdaniem to pomysł wart realizacji pod warunkiem, że zachowany zostałby klimat poprzednich sezonów.

Komentarze

0
·
Jako kontynuacja w współczesnych klimatach z emerytowanym/martwym/zaginionym Moulderm i Scully i kilkoma nowymi agentami chcącymi wskrzesić Archiwum X to by się nawet mogło udać. Co innego jak będą chciali zrobić kontynuacje z Moulderem i Scully w rolach głównych
0
·
Może zrobią jakiś crossover z "True Detective"
0
·
A wiesz, że to byłby fajny pomysł W ogóle Matthew McConaughey mógłby godnie zastąpić Duchovnego
0
·
No wiem, właśnie dlatego to mówię Zastąpić jak zastąpić, już widzę te filozoficzne pojedynki defetystycznego negatywizmu Rusty'ego ze znudzonym cynizmem Muldera

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...