Naznaczony: Rozdział 3 prequelem

1 minuta czytania

"Naznaczony: Rozdział 2" okazał się jednym z lepszych horrorów ostatnich lat. Do tego odniósł niemały sukces finansowy przy niewielkim nakładzie pieniędzy. Przyczyniło się to do rozpoczęcia prac nad trzecią częścią, co twórcy uwiecznili pierwszym zdjęciem z planu.

naznaczony

Przy okazji ujawniono kolejną informację o fabule filmu. Naznaczony: Rozdział 3 będzie prequelem. Opowie więc historię przed wydarzeniami, do których doszło w poprzednich dwóch częściach. Trudno jednak po tej wiadomości stwierdzić, jak konkretnie będzie wyglądała fabuła.

Fanów z pewnością zadowoli fakt, że w trzeciej odsłonie serii nie zabraknie znanych już z wcześniejszych filmów gwiazd. Na ekranie znów zobaczymy między innymi: Patricka Wilsona, Rose Byrne, Lin Shaye, Ty Simpkinsa i Barbarę Hershey. Nie zabraknie również nowych twarzy. Do obsady dołączyli Dermot Mulroney i Stefanie Scott. Niestety, jest też zła wieść. Stanowisko reżysera nie obejmie ponownie James Wan. Ten będzie stanowił jednak wsparcie dla Leigha Whannella, który go zastąpi. Dla Whannella "Naznaczony: Rozdział 3" to debiut, lecz cykl zna bardzo dobrze, ponieważ jest jego stałym scenarzystą. To on stworzył historię poprzednich części, jak również i trzeciej.

naznaczony

Premiera filmu początkowo miała nastąpić w kwietniu przyszłego roku. Focus Features jest jednak pewne, że osiągnie on wysokie wyniki, więc przesunęło premierę na 29 maja 2015 roku, początek sezonu letniego w kinach.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...