Prezydent przemówił na najnowszym trailerze Igrzysk Śmierci

1 minuta czytania

Najnowszy trailer promujący Kosogłos – część I, czyli nadchodzącą nową odsłonę filmowych Igrzysk Śmierci, pokazuje przemówienie prezydenta wszystkich dystryktów. Co ważnego chce nam przekazać Snow?

igrzyska śmierci, hunger games kosogłos

Kampania promocyjna pierwszej części Kosogłosu powoli nabiera pędu. Najnowszy trailer to w zasadzie przemówienie, w którym Prezydent Snow przekonuje nas do jedności. W istocie chodzi mu jednak o posłuszeństwo, bowiem w końcówce ostatniego filmu byliśmy świadkami rodzącej się rebelii. Na jej czele stanęła Katniss.

Nowy trailer to nie tylko przemówienie, ale cicha aprobata stojącej obok postaci. Peeta zdaje się stać po przeciwnej stronie barykady niż jego partnerka w Igrzyskach Śmierci, co nie powinno dziwić nikogo, kto miał w ręku książki Suzanne Collins.

Pozostaje mieć nadzieję, że tak jak w przypadku poprzedniej odsłony, nowy trailer ujrzymy podczas sierpniowych targów ComicCon. Film wejdzie na ekrany kin 21 listopada tego roku. W obsadzie znaleźli się Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Stanley Tucci, Josh Hutcherson oraz rzecz jasna Jennifer Lawrence.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...