Thanos Marvela poznany!

1 minuta czytania

Wreszcie poznaliśmy nazwisko aktora, który gra Thanosa w Strażnikach Galaktyki. Warto zaznaczyć, że postać pojawiła się już po napisach w "Avengers" – w tym widowisku zagrał ją Damion Poitier. W debiutującym na początku sierpnia filmie Marvela także ją zobaczymy, lecz tylko na chwilę.

thanos

Thanos ma być głównym przeciwnikiem grupy Mścicieli dopiero w trzeciej części serii. Według Portal Variety oraz The Wrap ważną rolę przyjdzie mu odegrać również w "dwójce" zatytułowanej Avengers: Age of Ultron, której premiera nastąpi w przyszłym roku. Ujawniono, że we wszystkich wymienionych tytułach w postać wcieli się Josh Brolin mający na swoim koncie między innymi "Facetów w czerni 3" oraz ekranizację mangi pt. "Oldboy. Zemsta jest cierpliwa".

josh brolin

Thanos w "Strażnikach Galaktyki" ma odegrać nieco większą rolę niż w pierwszych "Avengersach". Nie należy jednak spodziewać się cudów, ponieważ wygląda to raczej na element połączenia obu filmów w uniwersum Marvela. Chociaż może zostaniemy zaskoczeni... Bądź co bądź, sądzę, że więcej o jednym z największych wrogów Mścicieli dowiemy się dopiero w produkcjach im poświęconym.

Strażnicy Galaktyki trafią do kin 1 sierpnia bieżącego roku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...