Drugi zwiastun "Strażników Galaktyki"

1 minuta czytania

Oglądać zwiastuny filmów czy nie oglądać – oto jest pytanie. Szczerze, sam nie wiem. A temat naszedł mnie właśnie po opublikowaniu nowego trailera Strażników Galaktyki. Co prawda, Marvel to nie Sony i nie stosuje taktyki wyjawiającej zbyt dużo wydarzeń rozgrywających się w produkcji. Ale mimo to – problem nadal istnieje. Przecież czyż nie lepiej wybrać się do kina, oglądając jak najmniej materiałów promocyjnych?

strażnicy galaktyki

Zapraszam jednak do rozwinięcia newsa, gdzie znajdziecie wspominany zwiastun nadchodzącego hitu Marvela. Czy go obejrzycie – zdecydujcie sami. Ja jedynie go "przeklikałem".

Awanturniczy poszukiwacz przygód, Peter Quill (Chris Pratt), po kradzieży tajemniczego artefaktu staje się celem numer jeden potężnego i złego Ronana (Lee Pace), który bardzo chętnie dostałby w swoje ręce niezwykły przedmiot. Chcąc przeżyć, Quill musi sprzymierzyć się z uzbrojonym w pistolety szopem – Rocketem (Bradley Cooper), drzewopodobnym humanoidem – Grootem (Vin Diesel), niebezpieczną zabójczynią – Gamorą (Zoe Saldana) oraz agresywnym i silnym Draxem Niszczycielem (Dave Bautista). Po odkryciu mocy artefaktu, Peter będzie za wszelką cenę chciał uchronić wszechświat przed Ronanem, ale wcześniej będzie musiał przekonać do misji swoich towarzyszy.

Premiera 1 sierpnia bieżącego roku. Film w Polsce będzie emitowany z polskim dubbingiem – a znając manierę dystrybutora, jeśli wolicie napisy, to tylko w połączeniu z 3D.

Komentarze

0
·
Zazwyczaj zamiast mnie śmieszyć, to irytują produkcje z takim... Niecodziennym humorem, ale jak oglądam zwiastun tego filmu, nie mam takich odczuć więc może będzie to całkiem fajny, zabawny film
0
·
Jak dla mnie to jeden z obowiązkowych tytułów tego lata.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...