Sequel "Dredd 3D" jednak możliwy. Urban: "Rozmowy" trwają

1 minuta czytania

Hell yeah! Na pohybel malkontentom.

dredd 3d

Wydawało się, że po kasowej porażce ostatniego filmu, ponury sędzia ponownie zostanie pochowany na cmentarzu hollywoodzkich sław i będzie czekał ładnych kilka dekad na kolejną szansę. Fani komiksu jednak nie dali za wygraną, przyznali się do grzechu lenistwa i w ramach pokuty niczym klasyczny monolit, sięgali po krążki DVD oraz Blu-Ray z "Dredd 3D". Sprzedaż produkcji na rynku detalicznym okazała się na tyle satysfakcjonująca, że inwestorzy spojrzeli przychylniejszym okiem na pomysł ewentualnej kontynuacji.

Na chwilę obecną wiadomo niewiele więcej. Orędownikiem dobrej nowiny jest Karl Urban, odtwórca głównej roli, który na konwencie fanów "Star Treka" w Las Vegas, zdradził, że rozmowy na temat sequela mają miejsce. Trzeba przyznać, że jest to olbrzymi progres i zauważalna zmiana klimatu – w zeszłym roku główny producent, Ari Shankar, nie dawał żadnych nadziei na kolejną część.

Pozostaje tylko trzymać kciuki i modlić się, aby prawo tym razem także zatryumfowało.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

2
·
Jeżeli prawo zatryumfuje, to tylko wtedy, kiedy Karl Urban zjedzie samochodem w przepaść przed pierwszym klapsem... miałem nadzieję, że Wiktul wytłuścił skandaliczną kiłę tego filmu dostatecznie, by userzy gexe zwyczajnie się wstydzili cieszyć na tę nowinę
1
·
Hej, nie tylko Wiktul wytłuszczał.
0
·
see? told'Ya!
0
·
A dla mnie to była przyjemna sieczka;p
0
·
Ciiii.... Malkontenci

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...