Czy Bradley Cooper sprawdzi się jako galaktyczny szop?

1 minuta czytania

Pierwszy zwiastun "Strażników Galaktyki" został przyjęty niesamowicie entuzjastycznie przez fanów komiksu, jak i szarych kinomaniaków. Tym bardziej, że zajawka kreuje przed nami obraz jednej z wierniejszych pod względem atmosfery ekranizacji historii obrazkowej, co może tylko cieszyć. Twórcy filmu ukontentowani taką reakcją, postanowili rozpieścić podniebienie społeczności jeszcze bardziej, więc otwarcie zapytali, którą z ekscentrycznych postaci tej iście ekstraordynaryjnej ekipy mają przybliżyć jeszcze bardziej. Wybór był oczywisty...

strażnicy galaktyki, rocket raccoon, bradley cooper

...bo nie ma nic piękniejszego niż wkurzony szop z karabinem maszynowym, nieprawdaż? Materiał jest strasznie krótki, aczkolwiek niesamowicie słodki. Obok pobieżnej charakterystyki bohatera, usłyszymy pierwszy raz jego głos, który użyczył sam Bradley Cooper.

Co z resztą drużyny? Cóż, aby nikt nie poczuł się pokrzywdzony, po dłuższej chwili producenci postanowili się ugiąć, a co za tym idzie, przybliżyć także i ich sylwetki, w analogicznej formie. Przy okazji dorzucili pierwszy teaserowy plakat. Wszystko na koszt firmy, więc smacznego!

Pierwszy oficjalny plakat:

strażnicy galaktyki

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...