Zwiastun "Strażników Galaktyki"

Strażnicy Galaktyki mają być kolejną superprodukcją Marvela na miarę "Avengersów". Drużyna bohaterów pod przewodnictwem Star-Lorda uratuje galaktykę już 1 sierpnia 2014 roku. Czy plejada ekscentrycznych postaci z jak zawsze świetnymi efektami ze stajni Marvela okaże się przepisem na sukces? Pierwszy zwiastun filmu pewnie miał odpowiedzieć twierdząco.

strażnicy galaktyki

Po jego obejrzeniu mam jednak lekkie wątpliwości, czy tak wyraźny dystans do historii i komiczny ton skutecznie nie zepsują seansu. W końcu to ma być porządne widowisko s-f z dużą dozą akcji, a tu przeważa bardziej komedia. Miejmy jednak nadzieję, że twórcy znajdą złoty środek między tymi gatunkami i do kin wejdzie film na odpowiednio wysokim poziomie.

W obsadzie znajdują się między innymi Chris Pratt (Peter Quill/Star-Lord), Dave Bautista (Drax Niszczyciel), Michael Rooker (Yondu), Bradley Cooper (Rakietowy Szop), Vin Diesel (Groot) oraz Zoe Saldana (Gamora). Za reżyserię i scenariusz odpowiada James Gunn.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Komentarze

0
·
Czo ten szopeł.
0
·
Who the hell is star-lord?
0
·
za-je-bi-ste! za-je-bi-ste!
0
·
wy-[wydziobane przez sępa z moderacji]-wiste! Idę na to do kina - tak jak poszedłem na Avengersów, tak i tego nie odpuszczę
0
·
Mieszanina czystej akcji i komedii - to lubię. Druga faza pokazała, że Marvel nie odcina kuponów, więc i na ten film z pewnością wybiorę się do kina w okolicach premiery

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...